Jump to content

Měnící se hlavička


Capricho

Recommended Posts

umel by nekdo nastavit do hlavičky tohle?

myslim ze by se to mohlo hodne lidem hodit


No pěkný,
trochu si s tím pohraju a dám do SZ info! Jinak pro prezentaci produktů vrámci e-shopu je celkem dobrý (potřebuje trochu doladit) modul sotewsadds - a co umí? Vkládá do záhlaví (tam především), levý a pravý sloupec, libovolně na celou index stránku, do zápatí a na střed indexu: libovolné reklamní prvky dle zvolených kritérií! Pracuje s formáty .jpeg, .jpg, .png, .bmp or .gif a hlavně .SWF a dodatečně i s .html

Grafické prvky můžete v administraci modulu libovolně povolovat nebo nastavovat jejich velikost rozlišení. Tento modul je celkem vhodný pro již zmíněnou prezentaci, v kombinaci se souborem .swf to bude dost silná efektivní reklama něčeho vyjmečného! Veškeré takto zavěšené prvky v modulu lze nastavit jako klikatelné s volbou otevření v novém okně ano či ne ap.

Modul si dohledejte ve foru,
češtinu mohu poslat, neb jsem jej přeložil...
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
ja sem si tam zatim napsal "top produkt" ale radi bych cestinu abych si tam mohl napsat "nabídka" takhle mi to kurvi to dlouhy í


Vše ostatní upravit v menu BO modules: Sote.... cs.php


V PS 1.1.0.5 jsou všechny funkce relevantní - netýká se verze 1.2 proto mi nepište privátní msg ohledně tohoto problému, mě verze 1.2 vůbec nezajímá... thx!
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...