Jump to content

Nefunguje zasílání mailů


JAKCRABBIT

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Yup, řešení je jednouduché, trklo mě to hned jak jsem odeslal tuto otázku..... teda nevim jestli to je tak doopravdy, ale mě to začlo fungovat.

Nastav si v eshopu mail, který je vedený na doméně. [email protected], páč jak jsem tam měl nastavenej centrum.cz nebo seznam.cz tak to prostě nefungovalo. Řekl bych, že to je ochrana proti spamu.

Snad ti to pomůže :)

Link to comment
Share on other sites

jasne ze jsem zkousel oboji..ty mas veru 1.1 nebo 1.2?


Děláte si v tom zbytečný chaoz sami čížkové... :-)

Jednak neuvádíte o jakou verzi se jedná kde se tento problém vyskytuje, a to především: jde o nastavení hostingu, jelikož i sám hosting může identifikovat rozesílání info-mails jako spamera! Je nutné, aby zákazník který má e-mails na takových humusech jako je seznam nebo centrum, dal příznak pro no-spam, jinak se od vás nikdy nic nedočte...
Link to comment
Share on other sites

sem z moravy takze do cizku mam daleko:-)) sorry, mam to ve verzi 1.2... jinak jak jsem psal nemam to na centrumu, seznamu ani nicem podobnym ale na normlanim domenovym mailu..a ostatni (napr kontaktni formular ,zmena statusu objednavky poslana zakaznikovi mi funguje) jen info adminovi o nove objednavce ne

Link to comment
Share on other sites

Verze 1.1, SMTP port 0, šifrování žádné, hostuju na isol.cz

Bronikus: Nehroť to :)


Já to fakt nehrotím,
ale někdy si tady připadám, že si s PrestaShopem hrají kluci jako s autíčkem na vysílačku.. to nemluvím ani o zbytečně zakládaných vláknech která jsou již v hlubinách českého fora nejméně 5x zodpovězeny, jenže česká lenost má silnější převahu..

:lol:

Tvrdím to stále, pokud někdo začínáte s PS, laborujte na 1.1.0.5 kde pochytáte základní přehled, pak přejděte na 1.2! Jelikož se přes šest měsíců hrabu v 1.1.0.5 tak na tu haldu PM co mi lidé tvých podobných dotazů píší, prostě nelze odpovídat neb 1.2 mám jen na lokalu, což je jak jistě dobře tušíš, trochu něco jiného než ostrý hosting že?

Hrotíš to sám,
protože tak nějak nevíte co vlastně chcete :cheese:
Link to comment
Share on other sites

Proč se do mě navážíš? Mě to všechno funguje....

Vždycky miluju, jak někdo vokecává mlíko na stole, než aby ho uklidil. Týpek má problém se zasíláním mailů, proč mu neporadíš? Nevyřešíš to? Hm?


Tak mu poraď,
protože já verzi 1.2 nemám, jinak jeho problematiku lze podrobně nastudovat na francouzské diskuzi, vůbec se nenavážím, tak to nehroť.. :D
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...