Jump to content
p0ldek

Bez cen z koszykiem? JAK?

Recommended Posts

Witam mam parę problemów zanim je wymienię opiszę do czego dążę.

Mianowicie postawiłem prestę 1.5.3 i chciał bym mieć sklep bez cen i możliwość zebrania produktów do koszyka i po udanych zakupach. Info o tych „zakupach” na maila z danymi klienta i co wybrał. Albo coś koło tego. Ponieważ nie mogę umieścić cen w swoim sklepie bo będę przydzielał rabat indywidualny zależny od klienta i ilości produktów. Tak samo pod czas realizacji zakupów nie chcę zakładki bodajże 5 Płatności i 4 Dostawca też jest mi obojętny.

A teraz punktowo:

Jak wyłączyć cenę produktu

Jak gotowe zamówienie wysłać na maila

Czy da się w podstawowym szablonie jak wejdę w kategorię żeby produkty wyświetlały się dwa w lini.

Nie znam się jeszcze na prescie, co zamierzam zmienić, nie mniej czas mnie goni. Moje rozwiązania nie koniecznie mogą być najlepsze lub też trafne, dlatego proszę o wyrozumiałość.

Docelowo oczywiście zamierzam w pełni korzystać z rozwiązań presty jak Płatności czy Dostawcy.

Proszę raczej o ogólne wskazówki gdzie czego szukać, bez instrukcji gdzie co klikać.

Edited by p0ldek (see edit history)

Można wykorzystać w jakiś sposób tryb katalogu w PS lub blok listy życzeń aby ułatwić po części zadanie.

• Like 1