Jump to content

Pozycjonowanie i prestashop kilka pytań


dulas

Recommended Posts

Witam,

 

Mam pytanie odnośnie pozycjonowania ponieważ zauważyłem iż prestashop ogranicza mi ilość fraz np. dla index gdzie planowałem dodać wszystkie na jakie chce pozycjonować. Ale za to pozwala mi przypisać słowa, opisy itd do każdej kategorii, podkategorii czy produktu dlatego moje pytanie czy jeżeli chce pozycjonować sklep na wiele fraz to ogólne mam wstawić do pliku index, a resztę do kategorii i produktów?

 

Jak tak to np. dla produktu koszulka polo firmy Ralph Lauren będącej w Katalogu o nazwie Ralph Lauren i podkategorii koszulki polo mam dopisać wszędzie osobne frazy?

 

Pytam bo Kategoria Ralph Lauren, podkategoria koszulki polo i dany produkt ma osobne miejsce na opis, meta tytuł, meta opis i meta słowa kluczowe więc wszędzie powinienem dodać ten sam opis i dużo fraz?

 

Jak to przygotować żeby pod względem pozycjonowania było wszystko OK?

 

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

nie jestem specjalista od pozycjonowania, mogę udzielić jedynie rad dotyczących aspektów technicznych (programowanie itp)

Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem będzie dodanie wszystkich istotnych fraz, wszak strona produktu nie przechowuje żadnych informacji META które dotyczą kategorii, subkategorii itp

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Przeotymalizowanie slowami kluczowymi przyniesie odwrotne rezultaty. Najogólniej to wystarczy w tytule, opisie i linkowaniem wewnętrznym (w 1.4 jest odpowiedni moduł tagów na stronie produktów, a do 1.5 właściwie go szukam).

 

 

Tutaj krótko o tym masz info: link

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...