Jump to content

změna čísla faktury ve verzi 1.4.9


Driver1000

Recommended Posts

Zdravím, uměl by někdo poradit? Mám problém se změnou číslování faktur ve verzi 1.4.9. Ve verzi 1.2.5 bylo možné v administraci jednoduše nastavit požadované číslo následující faktury. Nyní jsem provedl aktualizaci z 1.2.5 na 1.4.9 a z nějakého pro mě nepochopitelného důvodu se v administraci objevilo oznámení "Další faktura začne s tímto číslem, a pak se zvyšuje s každou další fakturou. Nastavte na 0, pokud chcete zachovat současné číslo (#7856)"

Já ale potřebuji nastavit číslo faktury na hodnotu 110 a to nelze. Dá se pouze nastavit číslo, které je větší než 7856. Zkoušel jsem v MySQL databázi nastavit PS_INVOICE_START_NUMBER na hodnotu 110, bohužel to také nepomohlo. Předem děkuji za každou radu.

Link to comment
Share on other sites

Pozri v databaze tabulku PREFIX_orders (stlpec invoice_number), kde mas asi fakturu s cislom 7855

PS_INVOICE_START_NUMBER (zadavane v BO alebo priamo v MySQL) musi byt vyssie ako MAX(invoice_number) v tabulke objednavok. Odzalohuj si DB a skus tie cisla faktur pri objednavkach zmenit na take, ake boli v 1.2.5

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...