Jump to content

İnformations sayfalarını editleme

Mrdp

Recommended Posts

Halihazırdaki sayfaları editleyemiyorum. Sıkıntı burada.. sayfanın altında PrestaShop] Fatal error in module 0f6390f870453fb9dab25e8316204e4408674560.file.toolbar.tpl:

Undefined index: class gibi bir mesaj alıyorum..

Farklı bir modülde sayfa altında benzer bir hatayı ben de almıştım. Dosya izinlerimi düzenlediğimde sorun çözüldü. Mesela "modules" klasörünün (alt dosyaların ve klasörlerin değil, sadece "modules" isimli klasörün) izinlerini 755 yaptığımda pek çok sorun çözüldü.

Halihazırdaki sayfaları editleyemiyorum. Sıkıntı burada.. sayfanın altında PrestaShop] Fatal error in module 0f6390f870453fb9dab25e8316204e4408674560.file.toolbar.tpl:

Undefined index: class gibi bir mesaj alıyorum..

Merhaba kullanmış olduğunuz modül hata vermekte , en uygun çözüm kullanmış olduğunuz pretashop versiyonunun orjinal dosyalarını ( clases ,css ve modül) dosyalarını eskilerini silip tekrar yüklemenizdir ve tabii ki önce yedeklerini almalısınız.

clases ,css ve modül kalsörlerini komple silip orjinallerini tekrar atmama ragmen hatalar devam ediyor..

CMS altındaki sayfaları düzenleyemedim hala..

Merhaba sitenizin admin klasörünü silin ve orjinal dosyayı tekrar yükleyin , çünkü yazdığınız hata mesajı modüllerden kaynaklı bir hata mesajı olduğundan dolayı mödül dosyalarını tekrar yüklemenizi önermiştim.