Jump to content

Νέα Κατηγορία;


Recommended Posts

Καλησπέρα.. Προσπαθώ να φτιάξω και γω με τη σειρά μου το δικο μου e-shop..

 

Αυτη τη στιγμη προσπαθώ να εντάξω νέες κατηγορίες κτλ.. Σήμερα ξεκίνησα..

 

Μπήκα στα Modules και βρηκα πως μπορώ να προσθέσω νέα κατηγορία (την εφτιαξα πρώτα ως subcategory) και μετά τη μετέφερα ως κανονική category.

 

Πως μπορώ να την επεξεργαστω ομως;;

 

Οταν πατάω CATALOG στη διαχείριση τη μοναδική κατηγορία που μου επιτρέπει να επεξεργαστώ ( να προσθέσω υποκατηγορίες κτλ) είναι η Home..

 

Μπορεί κανείς να βοηθήσει;

 

Έχω βάλει ένα theme..

 

το site είναι ekaterini-eshop.com

Edited by anesperos13 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Ειναι υποχρεωτικά πατημένο..

 

Παρόλα αυτά εγώ άλλο θέλω.. Να μην φτιαχνω υποκατηγορίες αλλά νέες κατηγορίες.. Και να μπορώ να τις επεξεργάζομαι.. Και όχι απαραίτητα να προσθέτω προιόντα αλλά κείμενο (πχ πληροφορίες διεύθυνσης)

Link to comment
Share on other sites

 

Και όχι απαραίτητα να προσθέτω προιόντα αλλά κείμενο (πχ πληροφορίες διεύθυνσης)

 

 

Καλησπέρα κι από μένα.. Μόλις γύρισα από Πολωνία που είχα πάει για μια συνάντηση Prestashop!!

 

Εννοείς πχ να έχεις στο οριζόντιο μενού κουμπί του στυλ "σχετικά με εμάς", "επικοινωνία" κτλ;

 

Αν είναι έτσι θα πρέπει να κάνεις μια νέα σελίδα CMS ή να επεξεργαστείς κάποια από τις ήδη υπάρχουσες και στη συνέχεια να την ανεβάσεις μέσω της διαχείρισης του οριζόντιου μενού στη θέση που τη θέλεις.. όσο για τις ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ (το άλλο μην το ξαναπείς κατηγορία.. :wacko: ) που δεν σου εμφανίζονται δεν ξέρω το λόγο.. Μπες phpmyadmin και ψάξου στη βάση δεδομένων..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...