Jump to content

Üzletek


DarlaX

Recommended Posts

A problémám a következő:

 

A webshopban van egy fő ület és vannak viszonteladó üzletek.

Az admin felületen a Beállítások/Áruházi kapcsolattartók-nál létrehoztam az üzleteket. Mindegyiknél kitöltöttem a megfelelő sorokat, de amikor a főoldalon rákattintok az Üzletek linkre, akkor középen behozza az Üzleteket, de mindegyiknél csak a Nevet, címet és a telefonszámot mutatja. Nem mutatja a Faxszámot, e-mail címet és a nyitvatartást sem.

Hogyan lehetne ezeket is megmutatni? Már próbáltam keresni, hogy mi lehet a gond, de nem találtam rá egyelőre megoldást.

Nagyon tetszik a következő megoldás, szívesen alkalmaznám én is ezt, ha tudnám, hogy hogyan kell ezt megoldani: http://kookta.hu/webshop/stores.php

Szívesen veszem az ötleteket vagy a megoldást is.

Köszi előre is.

Link to comment
Share on other sites

Írj nekik hátha odaadják a php-t amivel csinálták :)

Vagy létrehozhatsz CMS-ben egy új oldalt és az admin felületen vizuálisan ugyanígy megcsinálod. Ez sima ügy.

Ha megvan, elmented a linkjét és kiteszed oda ahová az üzletek mennének. Rákattintanak és bejön ez.

 

A valós problémához nem sokat tudok hozzáfűzni mert nem néztem még ezt meg, gyanítom hogy a hozzá tartozó tpl-ben nincs meg az amit te szeretnél megjeleníteni. Ezt nézted már?

Link to comment
Share on other sites

Szia!

Köszi, sikerült a készítőjével beszélni és mondta, hogy nyugodtan használjam fel azt az oldalukat, elmondta, hogy hogyan sikerül leszednem.

 

Az utolsó mondatod után be akartál valamit még linkelni?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...