Jump to content

Problem Z Templatką Velvet Sky


Guliver1983

Recommended Posts

Witam. Dzisiaj zauważyłem na stronie niepkojącą rzecz - logo na szablonie zjechało mi z paska menu na dół przez co rozwala całą stronę. Czy ktoś wie co możeb yć tego przyczyną i jak to rozwiązać ? Rozmiar ma zgodny z oryginalnym co do pixela i wcześniej działało dobrze ...

Link to comment
Share on other sites

Co do bloków to wiem - pamiętam że podczas wdrażania też coś się gryzło w ułożeniu zgodnym z demem ale w tej kolejnosci wszystko ładnie bajgla a i wyglądu to nie psuje ;) Natomiast co do loga - tak teraz tylko nieznacznie wystaje - nie wiem czemu ale w globalnym css-ie logo miało przypisane wartości margin ... po usunięciu ich jest lepiej ale teraz poszło jak by troszkę do góry :)

Link to comment
Share on other sites

Wyrównało ;) Też o tym myślałem tylko nie miałem czasu sprawdzić. Strasznie dziwna opcja z tym logiem - widzę że zajmujesz się wdrażaniem presty więc napewno masz o niej większe pojęcie ;) 3 dni temu jeszcze wszystko hulało - przesunięcie loga zauważyłem wczoraj. Hostingodawca zrobił buckup plików sprzed tygodnia czyli z czasu kiedy też wszystko było ok i nic to nie dało ... Skąd wogóle przy logu wzięły się te wartości marginesów skoro w demo to nie występuję i wcześniej też tego raczej nie było :/

Link to comment
Share on other sites

Aby sklep prezentował się lepiej, najlepiej dodać logo w png, które będzie zawierało sam tekst bez tła.

Z tego co widzę style w standardowej wersji dla loga są takie same.

Rozmiary ilustracji loga są inne -> przydzielony rozmiar jest ok, ale rzeczywisty jest inny. Standardowo wysokość loga wynosi 49px a w sklepakum 45px .. czyli można powiedzieć, że aktualnie dodane logo jest rozciągnięte i traci na jakości.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...