Jump to content

Többszörös Módosítás


gyula21

Recommended Posts

Szia Gyula21,

Igen van ra lehetoseg, hogy tobbszor is modositd a top menu-t. En a PS v1.5.3-at hasznalom.

Module => Module: List of modules => Front Office Features => Top horizontal menu => itt betudod allitani, hogy melyik kategoriak latszodjanak. En a home-t kivettem, mert nem volt ra szuksegem.

 

A hianyzo META adatokat erdemes potolni, egyesevel vegig mesz a kategoriakon es az osszes arun es beirod a hianyzokat. :)

Link to comment
Share on other sites

használom a top horizontal menüt, de azért szeretném a home-t is módosítani, mert a "featured product"-s modulba csak azok jelennek meg amik a home kategóriában is benne vannak

 

Meta adatokat sikerült pótolni

Link to comment
Share on other sites

Elsodlegesen is szogezuk le, hogy a Front Office-ban, ahogy lattjak a vevok az oldaladat ott nincs home oldal. A modules-ban Top menu ott nincs bejelolve a home, tehat nem mutatja.

Masodjara amikor toltesz fel uj arut, ott ugyan ugy mutatja a home-ot. Ha ott bejelolod akkor a featured product-ban megjeleniti.

Nem tudom, hogy mit nem ertesz? Lehet, hogy az en hibam is mivel torom a magyar nyelvet.

Link to comment
Share on other sites

Tudom, én is csak azoknak a termékeket adom a "home" kategóriához, melyeket a featured productban akarok viszont látni. De meg lehetne oldani valahogy, hogy egyszerre kivenni/hozzáadni a home kategórából/hoz a termékeket? Mert egy vegyes boltot alakítok ki most a prestashopban ahol ajándéktárgyaktól kezdve, szórakoztató elektronikán át a ruhákig bármit lehet vásárolni (kivéve élelmiszereket). És most a featured productban a húsvéti ajándékokat/díszeket jelenítettem meg. De, ha elmúlik húsvét, akkor nem lesz már aktuális. És több, mint 30-50 termék egyenként módosítása elég időigényes.

Vagy egy olyan megoldással is kibékülnék, hogy az összes termék közül jelennének meg randomban a főoldalon termékek.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...