Jump to content

Proces Objednávky


jary.85

Recommended Posts

To vím, ale já bych potřeboval přímo ten soubor. Menu Lokalizace/Překlady použít nemůžu a to z jednoduchého důvodu a to hlášky: "Upozornění: Váš poskytovatel webhostingu používá suhosin patch pro PHP, který omezuje maximální počet polí odesílaných pomocí formuláře: 1000 pro suhosin.post.max_vars.

1000 pro suhosin.request.max_vars.

Zeptejte se svého poskytovatele webhostingu na možnost zvýšení limitu suhosin_post a požádejte o jeho zvýšení 1334 nejméně, nebo upravit soubor s překladem ručně."

 

Vše upravuji přes soubory a funguje to super ale toto nemůžu najít.

Link to comment
Share on other sites

Tak přesně ot jsem včera dělal celej večer přes Total Commander, ale nenašel mi ani to co sem věděl. Prostě mi připadá že ten total nějak stávkuje. Dneska sem hledal nějaké alternativy total commanderu a teď si mi dal tip. Zkusím tedy ten sallen nebo google.

Link to comment
Share on other sites

Fulltextové vyhledávání se zatím ničím nezdařilo. Co se týče toho hostingu, tak nejprv sem chtěl jestli by mi někdo neřek co je to za soubor. Např. košík jsem si upravil v modules\blockcart a tam soubor s češtinou. Pokud nikdo neví co je to za soubor v tomto případě mi asi nic jiného nezbyde než se domluvit z hostingem, ale kvůli jednomu překladu se mi moc nechce.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...