Jump to content

Litera Aleatorie Pe Site - Ajutor Stergere


Recommended Posts

Salutare,

 

Am urmatoarea problema. Acum cateva zile am observat ca in dreptul titlului categoriei imi apare litera "d" imediat dupa fraza "exista x produse". Acum, de fiecare data cand filtrez produsele din acea pagina, se mai genereaza o litera "d" chiar langa cealalta. Problema asta se mentine pana in momentul in care dau refresh la pagina, atunci resetandu-se la o singura litera.

 

totusi, acest lucru se intampla numai in categoriile care au produse, cele goale nefiind afectate.

 

Am cautat in blocklayered,in traduceri. in tpl-urile din tema, nu gasesc nicaieri litera aia tampita sa o sterg. daca dau "view source" intr-un explorer, o vede ca simplu "d", fara niciun fel de script atasat.

 

Puteti observa si voi asta in link-ul asta http://dkbike.ro/index.php?id_category=77&controller=category . in momentul in care filtrati produsele o sa observati ca mai apare o litera langa cealalta.

 

Nu stiu pe unde sa o mai caut, un pic de ajutor ar fi apreciat!

 

Multumesc anticipat!

post-447464-0-08562500-1361781817_thumb.gif

Link to comment
Share on other sites

Mersi pentru raspuns! ideea este ca am cautat in tpl-ul ala de aseara incontinuu. Acum m-am uitat din nou dupa cateva ore de odihna buna si era fix la chioreni, dar un loc unde nu prea te uiti, cel putin eu nu m-am uitat. randu'1, prima litera. daca nu imi ziceai sa verific din nou, nu cred ca mai verificam fisieru ala anu asta :)

 

si da, am incercat sa dau cu search la "d", d, {pauza}d, {pauza}d si nimic. :)

 

"d{*

* 2007-2012 PrestaShop

*

* NOTICE OF LICENSE

*

* This source file is subject to the Academic Free License (AFL 3.0)

* that is bundled with this package in the file LICENSE.txt."..... etc

Edited by kornfr333k (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...