Jump to content

Problem Z Dodawaniem Obrazków


artax

Recommended Posts

Witam,

 

Szukam rozwiązania problemu już od dłuższego czasu, przekopałem chyba wszystkie topici na angielskim forum presta i nadal nie wiem jak sobie z tym poradzić.

 

Problem polega na tym że nie mam buttonu "Add image" w opcji produktów (screen w załączeniu).

 

Czy ktoś miał podobny problem?

 

Proszę o pomoc i z góry dziękuję.

post-484791-0-59978100-1361219246_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

czyli żadne z głównych klas nie były modyfikowane? wgrywałeś może jakieś dodatkowe moduły które mogłyby wpłynąć na funkcjonalność ze zdjęciami? mam tu na myśli głównie overridy podstawowych klas presty. Od tego trzeba rozpocząć poszukiwanie przyczyny:)

Link to comment
Share on other sites

mam tu na myśli fakt, że czasami moduły robią tzw. override klas presty (czyli podstawowych i niezbędnych skryptów php). Jeżeli instalowałeś dodatkowe moduły, mogły one takie override posiadać - co w efekcie mogło sprowadzić się do modyfikacji strony zarządzania produktem w wyniku czego nie ma pola do ładowania zdjęcia.

 

najlepiej będzie jak zbierzesz do kupy wszystkie moduły które doinstalowałeś i tutaj o nich napiszesz.

 

nie mówię, że jest to rozwiązanie problemu, tylko to może być cenną wskazówką i drogowskazem do znalezienia przyczyny błędu który posiadasz :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...