Jump to content

Lábléc,reklám Blokk


moonlighterotika

Recommended Posts

Sziasztok!

 

Sok-sok kérdésem lenne, megköszönöm, ha segít nekem valaki.

A láblácbe szeretnék elhelyezni füleket vásárlási feltételek, csomagolás témában, de nem tudom hogyan kezdjek hozzá.Illetve szeretnék hozzáadni még egy hirdetést, de nem találtam "új hozzáadása" gombot.

Még sosem csináltam honlapot és a szakszavakat sem értem, szóval csak egyszerű szavakat használjatok :rolleyes: .

 

Köszönöm:

Andrea

 

http://www.moonlight-erotika.hu/

1.5.2 verzió

Link to comment
Share on other sites

szia andi. egy prestashop telepítését el tudja végezni egy teljesen laikus is, de ahhoz hogy módosításokat tudjon véghez vinni esetleg egyedivé tenni az áruházt ahhoz 2-3 programnyelvet kell ismerni. egy hozzáértő pár 10 ezer ft-ért megcsinál mindent.

Link to comment
Share on other sites

csanadipnek igaza van.

Iszonyú sok minden kell egy sikeres webáruház felépítéséhez. Elég csak SEO-t említem... már külön szakma az is.

Ezen felül:

Menj az admin/modulok-ba, keress rá a footer szóra. Valószínű megtalálsz majd egy modult ami ezért felel. Azt kell átírnod.

Ha nincs, akkor keresd meg a témádban a footer.tpl filet, ő felel ezért a részért. Tpl szerkesztés szükséges hozzá.

Hirdetést hozzáadni? Hmm... hová? :) Ha a bal vagy a jobboldali oszlopba szeretnél akkor arra van szintén beépített modul, keress rá a hirdetésre angolul a fenti admin/modules menüpontban.

Ezen felül érdemes lehet telepíteni a bal-jobb oldali sima modulokat, amik alapból nincsenek feltöltve tartalommal, ezt te tudod megtenni, mint wordpress-ben.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...