Jump to content

1.5.3.1 povinné pole v adresách


linuxguru

Recommended Posts

Zdravím všechny, potřeboval bych poradit s povinnými poli v adresách prestashopu.

 

Došel jsem do bodu kdy mam povolený IČ DIČ, je ale problém že ičo je vždy nutné zadat, z toho vyplývá první problém, jelikož když nakupuje smrtelník který nemá firmu, nemá ičo, tudíž jak toto obejít.

 

Další věc je když nakupuje firma tak na fakturační adrese musí mít ič dič jméno firmy a nesmí kontaktní jméno a případně i telefon.

 

Verze prestashopu je 1.5.3.1 s defaultním tématem.

 

Našel jsem pár návodů ale na starší verze 1.4 a ty věci jsou tam jinak, po pravdě se bojím šahat moc do kódu na vlastní triko, kdyby tohle někdo řešil a vyřešil, dejte prosim feedback na how to, předem díky i za přečtení.

Link to comment
Share on other sites

To povinný IČ obejdeš v .tpl šablony, je to tu i na foru řešený. A to druhý, s tím ti asi PS nepomůže bez vážnějšího zásahu do kodu a totálního překopání registrace... takže bych ti doporučil to udělat jen pro obyčejný zákazníky a pro firmy bych vytvořil speciál formulář a pak jim to přes superusera naklikával sám atd...

Link to comment
Share on other sites

Podľa mňa vo faktúre môže byť osoba ktorá to objednala nakoľko je to zodpovedná osoba ktorá objednávku vybavuje a je za jej objednanie a prevzatie zodpovedná. V opačnom prípade tých firiem myslím toľko nieje tak stačí upraviť vždy adresu a namiesto

Mena - Firma

Priezviska - s.r.o. alebo iné

Bude tak vo faktúre názov firmy 2-krát a to zatiaľ nikdy nikomu nevadilo :)

Link to comment
Share on other sites

nemužu tady to řešení nikde najít, mohl bych poprosit o odkaz ? btw co má bejt a nemá bejt na faktuře mám zjištěný a jméno toho člověka muže být pouze na doručovací adrese (konečný příjemce) fakturační adresa musí být opravdu jenom firma ičo dič a adresa ...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...