Jump to content

jak prida cenu do seznamu produktu? productlist


Guest

Recommended Posts

chci se zeptat mam prestashop kde mam template ktery mi delal jeden clovek.

ale bohuzel template ktery tam mam nema v seznamu produktu na homepage ani v kategorii (proste produtc-list) neni uvedena cena. je tam jen tlacitko vlozit do kosika a nahled.

 

mohl by nekdo pomoct jak upravit prestu aby se zobrazovala cena v tomto seznamu produktu (nyni se cena zobrazuje az po rozkliknuti produktu). snazil jsem se neco na internetu o tom najit pohuzel bez uspechu :(

predem dekuji vsem co pomohou.

 

JINAK BUDU RAD ZA RADY TIPU UPRAVY SAMOTNEHO TEMPLATU NEBO NEJAKE CASTI PRESTY TO BYCH MEL ZVLADNOUT NEBO NAPRIKLAD NEJAKEHO MODULU. ani jedne variante se nebranim.

 

viz screen:

2wmjex1.jpg

Edited by PepeCZ (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

reklamuj tomu človeku... ako môže urobiť template pre e-shop v ktorom nie sú ceny?

 

:D to vis ze bych mu to rad rekl :/ bohuzel mam jen telefon a kdyz jsem mu zkousel volat tak cislo neexistuje takze bohuzel reklamovat nemohu a musim si poradit sam. nastestni strochu preste rozumm takze bych rekl kdyby mi dal nekdo radu ze bych dokazal pridat/upravit kod. ale jestli nekdo poradi napr plugin muze bejt. kazdopadne se nebrani zadne rade at uz uprave nejakeho souboru nebo instalaci nejakeho pluginu.

 

vite nekdo tip jak bych mohl pridat cenu na seznam produktu? (jde o prestu verze je to 1.3.4.0)

 

(napadlo me treba toto - ze bych tlacitko pro kosik zmensil na polovinu takze by bylo stejne velke jako tlacitko na koupi a dozbyle jedne tretiny napravo ktera by byla prazdna tak bych umistil cenu ale nevim jestli by toto reseni nebylo az moc na me komplikovane. priklanel bych se k co nejjednodusimu reseni napr jestli neexistuje nejaky modul ktery prida obrazek napriklad nad horni pravy roh produktu a vnem nebude napsana cena nebo neco takoveho :D ale to asi neexisuje)

Edited by PepeCZ (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Zkopíruj si výpis ceny z original šablony a pak s tím laboruj dle grafického cítění.... ale je mi to hodně podezřelé, nemáš eshop zapnutej jako katalog?

ahoj rabbite, ne presta je urcite nainstalovana jako obchod a ne katalog. jen ten clovek co delal ten template proste udelal productlist bez cen :/ a ja se ted snazim prijit na co nejjednodussi zpusob jak tam ty ceny dat.mensi upravy bych zvladnul ale bojim se ze pridat cenu nebude jen tak ale bude se muset take upravovat samotny templat css atd a ne jen ze se prida do tpl nejaky kod. nebo myslis ze to muzu udelat nejak jednoduse?

 

napadla me vec ktera kdyby sla tak bych ji urcite privital, proste neco na zpusob stitku kterej se napr obevi na hornim pravem rohem kde bude treba kolecko nebo hvezdicka a tam cena. ale nevim jestli neco takovyho jde vubec udelat :D bud nejakou upravou nebo module. ale kdyby to slo bylo by to super a nemusel bych predelavat velkou cast templatu. si myslim. to je jediny co me napadlo jinak kdybch chtel pridat cenu do toho templatu tak se bojim ze by slo o dost velke zmeny. nebo myslis ze ne

Edited by PepeCZ (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

vykopirovat? z originalni templatu presty z tpl a css? tak ze se bude potrebovat z defaultniho templatu tpl productlist a css produtlistu? mohl bys mi dat prosim jen nejakej postup v bodech jedna dva tri, zkusil bych to. ten puvodni defaultni tepmlate presty 1.3 porad mam tak bych to zkusil.

Link to comment
Share on other sites

Na to fakt nemám čas psát manuál, jak kopírovat kod... když někde nějakej kod chybí, tak zákonitě bude někde přebejvat, ty máš za úkol to spojit.

 

ok. kazdopadne nemyslel jsem psat nejakej manual :D slo mi spis jen v bodech z tohoto tpl zkopirovat sem do tpl a toto zmenit v css a hotovo. ale pokusim se to vyresin. ale asi nejakej modul kterej pridava nad produkt nejakou bublinu nebo neco takovyho kde je napsana cena asi neni co? kdyby to existovalo bylo by to jednodussi :)

Link to comment
Share on other sites

tak uz jsem to vyresil docela jednoduchym a lehkym zpusobem - cenu jsem pridal pred popisek dal sem ji vytucnit a dal jsem za ni mezeru aby popisek a cena nebyli v jedno a je to:) (upravil jsem productlist a homefeatured tpl) takze uz je to vyresene takze se muze tenhle thread zavrit. vsem co pomohll dekuju predevsim uz. Dejw za poskytnuti kodu.

Edited by PepeCZ (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...