Jump to content

Please,test my website. there is an issue - big delay in opening


krmihova

Recommended Posts

Hi,

 

Please excuse my English.

 

I have an online shop that has an issue and I can't manage it.

 

There is an opening delay - it takes about 10 seconds before opening the store. For me this is unusual, because the database is almost new and there is about 400 products.

 

The site is http://shop.euro-woman.net/

 

I'll be very thankfull if someone help me to solve this problem.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте Кр. Михова,

 

Опитах се да тествам с няколко сайта твоя магазин, но безуспешно. Дано някой от по-големите преста фанатици да даде предположение от какво може да се получава това.

 

Но според мен проблема е или хостинга или инсталацията - която не знам защо ползваш старата версия 1.4, би било добре да преминеш към 1.5 има много плюсове.

 

Може и да имаш проблем в настройките които са на Advanced Parameters -> Performance - има много информация за настройките във форума.

 

Поздрави и успех.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте Кр. Михова,

 

Опитах се да тествам с няколко сайта твоя магазин, но безуспешно. Дано някой от по-големите преста фанатици да даде предположение от какво може да се получава това.

 

Но според мен проблема е или хостинга или инсталацията - която не знам защо ползваш старата версия 1.4, би било добре да преминеш към 1.5 има много плюсове.

 

Може и да имаш проблем в настройките които са на Advanced Parameters -> Performance - има много информация за настройките във форума.

 

Поздрави и успех.

 

Здравейте dodimarkov,

Благодаря за отговора. Използвам добър хостинг. Преди около седмица го смених, защото превишавах cpu минутите на хостинг компанията. Незнам защо така се получава - нито е толкова посещаван сайта, нито имам много продукти. Сега поетапно започнах да спирам разни модули, за да видя дали ще се отрази на процесорното време.

Незнам дали е удобно да си пишем тук на български език, но ако имате желание да ви обясня по-подробно, с радост бих го направила. Пишете ми на лични или на мейл kr_mihova(et)dir.bg ако имате идея как да се справя с проблемrje.

Благодаря Ви.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...