Jump to content

Feed pro zbozi, heureka a google


fanacz

Recommended Posts

Zdravím všechny, potřeboval bych prosím pomoct z exportem na zbozi, heureka a google. Mam script, ktery relativne funguje v poradku jen mi to proste dela spatnou cestu k obrazku viz odkaz: http://kimi-kucerova.cz/xml/zbozi_seznam.xml uz jsem zkousel ruzne fora a zkousekl jsem sam to menit ale opravdu mi to nejde, v priloze prikladam i script ktery pouzivam. Budu vdecny za kazdou radu ci pomoc. Děkuji všem předem.

zbozi.zip

Link to comment
Share on other sites

Ahoj.

 

Neviem čo používaš za modul ale prikladám ti môj datafeed ktorý generuje xml vústup pre porovnávače ako heureka, najnakup a ostatné. V súbore sú dva údaje www.web.sk ktoré prepíš na svoje.

Súbor stačí nakopírovať do rootu a funguje.

Prípadne je tam vidieť ako zadať správnu cestu pre img.

datafeed_najnakup.php

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ahoj.

 

Neviem čo používaš za modul ale prikladám ti môj datafeed ktorý generuje xml vústup pre porovnávače ako heureka, najnakup a ostatné. V súbore sú dva údaje www.web.sk ktoré prepíš na svoje.

Súbor stačí nakopírovať do rootu a funguje.

Prípadne je tam vidieť ako zadať správnu cestu pre img.

 

Nejsem si jistý, ale tohle bude pro 1.4.x ....

 

To FANACZ

- tohle vypadá na nastavení cesty k obrázkům, zda má člověk staré či nové nastavení ukládání obrázků, už se to tu někde řešilo....

Link to comment
Share on other sites

Máme k dispozici nový původní modul pro PrestaShop 1.5.x na export XML feedu – zatím ve verzi beta. Modul má nadefinován export pro Zboží, Heureku i nákupy Google. V konfiguraci je možné zadefinovat feedy pro další srovnávače zboží. Je podporováno více měn a více jazyků. Základní free verze nepodporuje varianty produktů.

 

Hledáme beta testery pro tento modul. Modul můžete samozřejmě používat pro svůj e-shop.

 

Zájemci o tento modul ať píší přes tento formulář: http://www.prestacs.cz/napiste-nam

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
$lang=(int)Context::getContext()->language->id;

$p=Product::getProducts($lang,$start,$step,'id_product','desc', false,true); // ceština je v databázi zapsaná pod číslem 3
$products=Product::getProductsProperties($lang,$p); // ceština je v databázi zapsaná pod číslem 3
//print_r($products);
foreach ($products as $row) 
{
$img=Product::getCover($row['id_product']);
$image = new Image($img['id_image']);
$image_url = _PS_BASE_URL_._THEME_PROD_DIR_.$image->getExistingImgPath().".jpg";
.
.
.

Link to comment
Share on other sites

mne to vyhodí chybu...

 

 

This page contains the following errors:

 

error on line 2 at column 7: Extra content at the end of the document

Below is a rendering of the page up to the first error.

Nevalidny XML subor, pozri sa do zdrojoveho kodu

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...