Jump to content

Nettó ár kiírás


sanada

Recommended Posts

Ezt pontosabban, hogy gondoltad?

Jogszabály alapján a webáruházban kötelező a termék Bruttó árának a megjelenítése, "PONT". Ebből adódóan, nem igazán értem, hogyan kellene megjeleníteni az árakat?

 

Nettó ár + ÁFA összege, ezek után szerepelne egy egyenlőség jel és a Bruttó végösszeg???

 

Ha csak a Nettó árat szeretnéd megjeleníteni és utána +ÁFA kiírni. Ebben az esetben át kell állítanod az ár megjelenítését "ÁFA nélkül"-lire, majd a fordításoknál az "ÁFA-val" bejegyzést, át kell javítanod "+ ÁFA"-ra. Ez az ár megjelenítési forma nem igen szabályos, de a felelősség az "Öné".

Link to comment
Share on other sites

Nem én döntöttem így, hanem így kérik. Sikerült átállítani nettó árra, de a + áfa szót nem tudom utána írni. Ezt pontosan hol tudnám megejteni? Már próbáltam a tpl fájlba is beírni, de nem módosul, lehet nem jót szerkesztek. Böngésző sütiket is töröltem. Mi lehet a baj?

Link to comment
Share on other sites

Nem a tpl fájlban kel a fordításokat eszközölni.

Fordításokat az "eszközök"->"fordítás"-> ot a listából ki kell miben mit szeretnél fordítani, majd ki kell választani meik nyelben szeretnél fordítani.

Pontosan fejből nem emlékszem, talán a webáruház fordítások-> product fordításoknál kell. Talán. Próbálgasd.

Edited by ferke21 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...