Jump to content

Fizetési módok


csaknoriss

Recommended Posts

Hello!

 

Beállítottam a szállítási módoknál a boltban veszem át a terméket valamint szeretném, hogy 40-km ingyen kivisszük neki...

 

Ezt hogy tudom beállítani?

 

A fizetést pedig hozzá igazítani, hogy 40km-ig ingyen kivisszük...a 40km. az csak példa.

Link to comment
Share on other sites

ha ennyire fontos a km, akkor vagy tegyél fel egy infót az oldalra, hogy 40km-ig a kiszállítás ingyenes, vagy fel kell vinni megyénként a szállítást és beárazni

pl.

szem. átvétel ingyenes

kiszállítás pest megye ingyenes

kiszállítás heves megye 15.000.-

Link to comment
Share on other sites

Most bevan állítva egy személyes átvétel mint szállítási mód és hozzá a boltban veszem át a terméket fizetési mód.

 

Szeretnék egy olyat, hogy pest környékére kivisszük ingyen, és a házhoz szállításkor kell kifizetnie a terméket.

 

Esetleg postán adjuk fel és mondjuk ott is vagy fizessen előre vagy utánvéttel, az már mindegy....

 

Akkor ezeket hogy vitelezzem ki? :)

 

Ez a szállítás-fizetés bonyolult nekem....

Link to comment
Share on other sites

fentebb írtam

nem értem miért bonyolítod túl

a fizetés és szállítás két külön dolog

a szállításnál megadod, hogy mivel és mennyiért (posta 1500.- pest megye, ingyenes stb.) a fizetésnél meg, hogy mivel (kp, utalás stb.)

gondold magad a vevő helyébe

Link to comment
Share on other sites

Csak megerősíteni tudom feri ajánlásait + még amit #4 hozzászólásában írt.

 

A "félautomata" megoldás, ha a szállítónál adsz egy infót, hogy "ez meg ez van". Mi az oldalunkon így oldottuk meg. A szállító "Személyes átvétel", szállítási időnél infó "Csak Esztergom és környéke. Egyeztetés alapján", szállítási díly használata "ingyenes".

Ha full automatában gondolkodsz, akkor a "megye" táblát fel kell töltened, méghozzá azokkal az irányítószámokkal, ahova "ingyen" kiszállítasz + még engedélyezned kell a megye használatát az "országok" fülön.

Macerás a dolog, nagyon sok tesztelést igényel.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...