Jump to content

Stworzenie nowego modułu do sklepu


af2p

Recommended Posts

Witam,

Przymierzam się do otwarcia sklepu, jednak szukam osoby/ firmy, która stworzy dla mnie moduł do sklepu.

Dla swoich produktów potrzebowałbym mniej więcej coś takiego:

 

1. Tworzę nazwę id cennika (ID01)

2. Przechodzę do tworzenia cen dla różnych wariantów produktów:

2.1 wybieram cennik ID01

2.2 Wybieram format: Format1

2.3 Wybieram wykonanie Wyk1

3. Ceny przypisuję w utworzonej tabelce jak poniżej:

 

1.jpg

 

Tak stworzony cennik przypisuję do ID produktu np:

00001Format1Wyk.1

00001Format3Wyk.1

 

itd

 

Formaty i wykonanie przypisane jest wcześniej w odrębnych zakłakach.

 

Produkty wyświetlają się w zależności czy przypisana jest cena do danego formatu.

 

Chciałbym się dowiedzieć jaka jest cena stworzenia takiego rozwiązania. W razie niejasności proszę o kontakt.

 

Pozdrawiam

Michał

Edited by af2p (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Tak myślałem, że będzie ciężko pojąć o co chodzi :)

 

Mam np naklejkę w różnym formacie i stworzonej na różnym podłożu, i np dla jednego rodzaju naklejki powiedzmy 8 rozmiarów na papierze zwykłym, 3 rozmiary na na papierze usztywnianym.

I teraz trzeba jakoś to zaimplementować aby pod produktem wyświetały się opcje z rożnymi wariantami danej naklejki :)

 

Dodam tylko, że chciałbym importować wszystko w csv i tam najprościej do danego produktu przypisać id cennika. Zwłaszcza, że produktów może być przeszło 20 tysięcy.

Edited by af2p (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

sprawa zatem wygląda tak, jest jeden produkt który ma kilka wariantów, np.

 

- hipotetyczna naklejka z napisem "tola ma donalda":

a) 8 małych naklejek na zwykłym a4

B) 8 małych naklejek na usztywnionym a4

c) 5 większych naklejek na zwykłym a4

d) 5 większych naklejek na usztywnionym a4

 

zgadza się?

 

I teraz chciałbyś, aby wyświetlane było zestawienie wariantów i w zależności od tego, co klient wybierze - to zostanie dodane do koszyka.

 

Oprócz tego, chciałbyś również mieć moduł, który ułatwi uzupełnianie cen do poszczególnych wariantów

 

czy to wszystko zgadza się?

 

 

.... tylko po co w tym wszystkim id cennika?

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie tak.

Id cennika potrzebne do importu danych ( nie wiem czy tutaj kolejny moduł nie będzie potrzebny?) aby można było oznaczyć w imporcie jak poniżej:

 

2.jpg

 

Jeszcze jest taka sytuacja, że owa naklejka może być wykonana na różnym podłożu, w różnym formacie i np odblaskowe, świecące w ciemności lub zwykłe

Edited by af2p (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Dokładnie tak.

Id cennika potrzebne do importu danych ( nie wiem czy tutaj kolejny moduł nie będzie potrzebny?) aby można było oznaczyć w imporcie jak poniżej:

 

2.jpg

 

Jeszcze jest taka sytuacja, że owa naklejka może być wykonana na różnym podłożu, w różnym formacie i np odblaskowe, świecące w ciemności lub zwykłe

 

jest tyle zależności w tym wszystkim, że trudno to ogarnąć ;) Jak znajdę czas na nowy moduł to pomyślę nad tym rozwiązaniem. Trudno mi cokolwiek mówić o terminie

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...