Jump to content

Migruji na prestashop - kterou verzi?


maxuscz

Recommended Posts

Ahoj vsem

nekolik let mam shop na zen-cart a chci migrovat na prestashop

Libi se mi

 

Potrebuji radu ohledne verze.

Budu potrebovat upravu aby zakaznici meli ICO DIC

XML feedy do heureka zbozi a pod.

v budoucnu export do Pohody

proste obycejne veci pro preziti v ceskem internetu

 

Nemam rad kdyz kazdou chvilku se neco meni obzvlast cena modulu rika o tom ze kdyz uz je koupim - musi mi vystacit na par let 8)

 

maxuscz

Link to comment
Share on other sites

Momentálně nejlepší na ostrý provoz je verze 1.4.9... nejnovější verze 1.5.3.1 má zatím spoustu neduh které je potřeba doladit. Já sám ji sice momentálně zprovozňuji a není to zase tak nejhorší, jen to zabere dost času Pokud chceš mít s nastavením menší problémy, doporučuji 1.4.9 (tam nebudeš muset řešit problémy typu "nejsou na to upraveny všechny moduly")

Edited by papista (see edit history)
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hele, produkčně fungujou všechny shopy od verze 0.8.... a rozhodně když něco nebude fungovat do verze 1.5, tak na to najdeš řešení. U tý 1.5... tam je to hop nebo trop, buď to fixnou vývojáři, nebo někdo na foru, ale nikdo negarantuje kdy a může to být i zásadní...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hello,

I am sorry for answering in English but my Czech writing isn't that good.

Papista is totally right 1.4.9 is currently the most stable version that is compatible with all modules. But 1.5.3 has some extra features like multi-shop. You may check the feature list and approvements that were made in 1.5 here.

And one more idea on how to make your migration from Zen Cart smoother. Check Cart2Cart they offer automated migration. Works pretty well and helps to avoid a lot of troubles.

Good luck.

 

Hi there,

yes i know. I have 1.5.3.1 on my eshop. But he want tho know which is most stable. So i think 1.4.9 ;-)

Yeah the migration is very usefull module

Link to comment
Share on other sites

Ahoj, před časem jsem si nainstalovala 1.3.3, teď se do toho tak nějak ponořuji, hledám jak co upravit a tak. Nemám si ještě nainstalovat tu 1.4.9? Akorát nemůžu najít češtinu přímo pro verzi (ani pro tu současnou), nevím jestli je možné použít "něco vedle", tedy pro trochu jinou verzi ..

Link to comment
Share on other sites

Dekuji vsem za odpovedi. 1.4.9 budu stilovat.

Pokud vite co pouzit na XML fidy do heureka a zbozi - dejte prosim vedet.

 

Ohledne miraci - nejlepsi reseni asi nakup scriptu. Ja mam 3 obchody na zen-cart. a tak prevedu vsechny postupne, nez zaplatim 125 usd za kazdou migraci

Link to comment
Share on other sites

Scrpt za 125 USD urcen pro jeden obchod. Prestashop pekne draha vecicka co se tvari jako obchod zdarma 8)

Tohle mne docela bere.

JInak se mi libi. Ale kdyz nasbiram vsechno co se mi zalibilo - bude mi to stat slusnou castku.... A tohle se mi nelibi.

Na zencartu vsechno mam zdarma...ale moc moderne to nevypada...

Link to comment
Share on other sites

Kámo, Zencart byl odsouzen k zániku od svého začátku. Prestashop přeci máš zdarma, moduly potřebné k chodu též, to že chceš migrovat z jinýho OS není věc prestashopu, ale tvoje. Můžeš si ty produkty přece předhodit ručně, zdarma, takže ty tvoje QQ...

Link to comment
Share on other sites

Před půlrokem jsem si udělal vlastní skripty na převod dat ze Zencartu do PrestaShopu 1.4.8.2. Kdyby měl někdo zájem, mohu to za rozumnou cenu převést. Lze zkonvertovat zboží, kategorie, zákazníky i adresy. Je to samozřejmě možné upgradovat i na nejnovější verzi PrestaShopu 1.5.3.1.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...