Jump to content

Změna pořadí kroků při objednávce


zeldar

Recommended Posts

Radši bych na to zapomenul. Ta posloupnost kroků v objednávce má svůj význam a kód předpokládá, že když je např. u kroku 3, tak už má vše předchozí nastaveno, vyplněno a ověřeno. Změnit to v podstatě nelze.

Link to comment
Share on other sites

Předpoklad je ten, že v případě, že se zákazník přihlašuje až po vybrání způsobu dopravy a platby, zvýší to počet dokončených objednávek. Je to předpoklad, ale chtěli jsme ho otestovat.

 

Té složitosti jsem se bál, každopádně díky za informace.

Link to comment
Share on other sites

Když se nad tím zamyslím, tak lidi nejsou blbí. Pokud já osobně snadno nenajdu kolik bude stát dopravné, tak shop opouštím.

 

Předražené dopravné není cesta za vyšším obratem. Spíš myslím funguje opak - tam kde nabídnou a viditelně zobrazí např. poštovné za 99 Kč, tak velmi rád nakupuji.

 

Jen můj názor.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Je fakt, že mě povětšinou naštve, když mám vypsat adresu dříve než zvolím způsob dopravy a platby - někdy prostě není nálada na hledání jaké způsoby dopravy a platby obchod nabízí..

 

Navrhuji využít jednostránkovou objednávku - když se poladí mouchy, funguje skvěle!

(mám jí na www.pb-autobaterie.cz, výhoda je, že níže je možné okamžitě mrknout na způsob dopravy a cenu dopravy - způsob platby se zobrazí později, ale to je menší zlo než proces vyplňování adresy atd..)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...