Jump to content

Běžná cena - Naše cena ...!


Bronikus

Recommended Posts

Sice v Prestě je modul pro slevy - jenže rozdíl je v zařazeném produktu do modulu slev, a rozdíl je pro vnitřní porovnání "jinde" ap. Zkoušel jsem menší úpravu ale stejně jsem se k pozitivnímu výsledku nikdy nedostal, pokud tohle máte někdo vyřešené, kopněte to sem!

thx!

Link to comment
Share on other sites

Dík za reakce!
Vyjádřil jsem se špatně, právě jak to popisujete, to je ono! Potřebuju zobrazení "Běžná cena" a zobrazení "Naše cena" v kartě produktu s cenou, množstvím a stavem na skladu..

Pokud to někdo máte, pošlete mi to prosím!

thx !

Link to comment
Share on other sites

Jediné , co mě napadá a není nic složitého, je použít na to akční modul slev, Pak se ti to bude zobrazovat přesně tak, jak ty chceš, akorát s tím, že všechny produkty ti zároveň naskáčou i do Akce. Bez toho modulu by to bylo asi na programování nového modulu, protože by jsi musel dostat do administrace pole s udávanou Běžnou cenou, odkud by se to tahalo do souboru product.tpl.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 month later...

Já to vyřešil takhle ... třeba to nekomu pomůže pomocí fce math, v tpl jsem přidal pouze toto ... nikde cenu v admin neuvádím , prostě se dopočte z ceny v shopu na stáce produktu a listu

{math equation="100 / (100- tax) * price" price=$product.price tax=$product.reduction_percent assign=price_sleva}

{convertPrice price=$price_sleva}

{math equation="price * ((100 + tax) / (100 )) " price=$product.price tax=30 assign=price_kamenna}

{convertPrice price=$price_kamenna}

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Já to vyřešil takhle ... třeba to nekomu pomůže pomocí fce math, v tpl jsem přidal pouze toto ... nikde cenu v admin neuvádím , prostě se dopočte z ceny v shopu na stáce produktu a listu

 

{math equation="100 / (100- tax) * price" price=$product.price tax=$product.reduction_percent assign=price_sleva}

 

{convertPrice price=$price_sleva}

 

{math equation="price * ((100 + tax) / (100 )) " price=$product.price tax=30 assign=price_kamenna}

 

{convertPrice price=$price_kamenna}

 

 

 

Ahoj, kam jsi prosím zadal tento kód? Aby to fungovalo? Moc děkuji

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...