Jump to content

Płatność przelewem, przesunięta zawartość a znikające moduły


krzysiaq

Recommended Posts

Witam serdecznie,

 

Dałem się wciągnąć w pomoc koleżance w uruchomieniu sklepu...i teraz zagryzam zęby w klawiaturę.

 

Kupiliśmy wspólnie szablon, podpiąłem go, pozmieniałem jej sporo rzeczy i wydawałoby się że już koniec, to od kilku dni walczę z przesuniętą zawartością postrony przy wybraniu opcji "przelew bankowy"

 

no_ok.jpg

 

Przy ostatnim 5 kroku znika menu i info o userze, ale już po kliknięciu na

"potwierdzam zamówienie " jest dobrze.

 

ok.jpg

 

 

Nie mam pomysłu co z tym fantem zrobić. Próbowałem innych płatności payments2carriers, ale te z kolei nie działają na PS 1.5.3. Wydaje mi się, że gdyby tam pojawiło się menu z produktami, to zawartość przelew wróciła by na swoje miejsce, ale jak to zrobić? Coś czytałem o hookach...ale nie ogarnę tego w krótkim czasie :(

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tak na pierwszy rzut oka chodzi o lewą kolumnę - a sprawdzałeś czy przypadkiem nie masz jej wyłączonej w css dla podsumowania zamówienia?

Szukaj parametru #module-bankwire-payment #left-column {display: none} w global.css twojej skórki. Jeśli takowy znajdziesz - skasuj albo cały wiersz albo samą zawartość braketów { }. Powinno pomóc. :)

Link to comment
Share on other sites

Witam,

 

Dziękuję za odpowiedzi. Ale pomogła mi jakaś osoba ze zlecenia net. Prawdę mówiąc, nawet nie wiem co zmieniała, ale css było nieruszane, tylko pliki tpl i php w bankwire oraz odbiór na miejscu.

 

Niestety, więcej nie wiem więc nie jestem w stanie wkleić rozwiązania.

 

pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Problem leży w plikach .php modułów a nie.css. Sam właśnie to poprawiam bo zarówno wybór przelewu bankowego jak i odbioru osobistego nie pokazuje lewej kolumny. Sama kolumna nie jest ukryta przez .css. Po prostu nie jest ładowana jej zawartość na tych podstronach.Wrzucę rozwiązanie problemu jak tylko się z nim uporam...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Jako że nikt jeszcze tego nie ogarnął, to podaje rozwiązanie. Dla przelewu bankowego: edytujemy plik \modules\bankwire\controllers\front\payment.php szukamy wiersza:

$this->display_column_left = false;

i zmieniamy wartość false na true

 

Dla odbioru osobistego robimy identyczne zmiany w pliku \modules\cashondelivery\controllers\front\validation.php

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Jako że nikt jeszcze tego nie ogarnął, to podaje rozwiązanie. Dla przelewu bankowego: edytujemy plik \modules\bankwire\controllers\front\payment.php szukamy wiersza:

$this->display_column_left = false;
i zmieniamy wartość false na true

 

Dla odbioru osobistego robimy identyczne zmiany w pliku \modules\cashondelivery\controllers\front\validation.php

 

Bardzo pomocna rada. Dziękuję ! Akurat PS 1.5 mi się trafiła ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...