Jump to content

1.5.3.1 - Hibák


GSheelm

Recommended Posts

Sziasztok!

 

A következő problémáim lennének az új friss rendszerrel és hátha tud valamelyik Őtök segíteni:

 

 

1. Indexeld újra a termékeidet nem működik. Nem indexel be egyetlen terméket sem így a Google Webmester eszközökben kapom a Szerverhiba üzenetet. (képkivágás 1)

 

2. Karakterkódolási hiba van a levelezésnél nincs Ő ű betűm.

 

3. Ti hogyan oldajátok meg a tömeges kép feltöltést és a tömeges termék jellemzést?

 

4. Hogyan tudom a webshopom felületéről a termék listázásnál a termék kosár gomb feletti Elérhető szöveget eltüntetni? (képkivágás 2)

 

5. Pontosan melyik képet és hol kell módosítani ahhoz, hogy ne a NO IMAGE AVAILABLE legyen?

 

6. Ha bekapcsolom a kötelező regisztrációnál a telefonszám megadását, másnál is hiányzik új felhasználó regisztrációnál a telefonszám beírása mező?

 

Csatolom a képeket.

 

Köszönöm előre is a segítséget.

 

Gábor

post-321146-0-49996900-1357758640_thumb.png

post-321146-0-72251700-1357758640_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Nekem az 1.5.3.1 a Chrome-ban totál szétesik

Az admin felület használhatatlan, a frontside pedig meg sem jelenik mert azt írja hogy végtelen ciklusba keveredett

 

A Firefox-ban annyival jobb a helyzet, hogy legalább az admin felület jól jelenik meg

 

Kénytelen voltam az 1.5.2.0 verziót felrakni, az legalább korrektül megjelenik mindkét böngészőben.

Edited by babem (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sajnos nálam is van vele gond.

 

Pld a témaindításban említett telefonszám mező hiányzik a regisztrációnál.

A másik gond ami jobban zavar, hogy nem megy rendesen a CSV feltöltés. kipróbáltam az az 1.5.2.0 verzióban, ott megy szépen a CSV Ami nem megy az 1.5.3.1 verzióban a képeket nem másolja be a megadott URL-ből és a kategóriákat is figyelmen kívül hagyta Home kategóriába rakott mindent. Ugyan ez a CSV 1.5.2.0 alatt teszi a dolgát.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...