Jump to content

Záloha Prestashop (FTP i Databaze) a nahrání na novou doménu CO A JAK SE MUSÍ UDĚLAT?


Guest

Recommended Posts

dobrý den,

 

mam na jedne domene eshop postaveny na prestashop (mam pocit ze jde o verzi 1.3.x.x)

a potreboval jsem ji kompletne zalohova a nahrat na novou domenu.

 

udelal jsem si kompletni zalohu FTP a take kompletni zalohu/dump databaze.

 

A NYNI SE CHCI ZEPTAT CO A JAK A JAK MAM POSTUPOVAT ABY VSE V PORADKU FUNGOVALO? nikdy jsem toto nedělal proto se raději chi nejdříve zeptat zde vás zkušených uživatelů presty abych náhodou neudělal nejakou chybu.

 

zatím jsem jen zkopíroval ftp na novou domenu, a administratory kteri jsou na novem hostingu jsem si nechal databazi naimportovat (a to proto ze mela vice jak 100mb takze naimportovat pres myphpadmin neslo).

 

A CO SE MUSI UDELAT NYNI PROSIM?

 

ptam se proto ze jsem k tomuto problemu nasel jenom malo informaci a cetl jsem jen jeden v cestine (na techto strankach: http://forum.c4.cz/prestashop-presun-na-jinou-subdomenu-t1694.html) kde se ale pise ze az se provede zkopirovani ftp i naimportovani databaze ze se musi neco v databazi zmenit. rad bych se zeptal jestli to je pravda tak co se musi v databazi zmenit a kde to tam prosim najdu. rozumim html webum ale co se tyce databazi jsem zacatecnik proto tam nechci bez nejake rady delat nejakou zmenu protoze bych to urcite znicil.

 

Předem chci poděkovat všem co mi dají nějakou radu a pokusí se mi stímto problémem pomoci, dekuji.

Link to comment
Share on other sites

ano musi se zmenit settings.inc.php ( zde je napsano kde je databaze , jaky je heslo atd )

 

ahoj djmila, dekuji za vasi odpoved.

 

jen jestli bych se mohl zeptat v tom souboru co pisete je potreba vyplnit toto:

define('__PS_BASE_URI__', '/');

define('_THEME_NAME_', 'natural');

define('_DB_NAME_', '??????????');

define('_DB_SERVER_', 'localhost');

define('_DB_USER_', '??????????');

define('_DB_PREFIX_', 'ps_');

define('_DB_PASSWD_', '??????????');

define('_DB_TYPE_', 'MySQL');

define('_COOKIE_KEY_', '??????????');

define('_COOKIE_IV_', '??????????');

define('_PS_VERSION_', '1.3.4.0');

 

tam kde jsem napsal otazniky to vsechno mam prepsat?

nebo bude stacit jen prepsat "DB_NAME" "DB_SERVER" "DB_PASSWD"?

jde mi o to ze totiz nevim co bych mel napsat do tech zbylich "COOKIE_KEY" "COOKIE_IV".

 

kazdopadne kdyz tedy upravim tento soubor settings.inc.php tak to je vse? v administraci samotne presty se nemusi tedy nic menit?

radeji se zeptam takovyto presun delam totiz uplne poprve.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...