Jump to content

modul google sitemap nevygeneruje produkty


goliath

Recommended Posts

Zdravím,

Mám problém s modulom google sitemap module. Vygeneruje mi sitemap.xml ale sú tam len kategórie a cms stránky, neobsahuje žiadne produkty. Sitemap je na adrese http://einhalatory.sk/sitemap.xml

V katalógu mám cca 150 produktov a sitemap.xml sa vygeneruje iba s 46 položkami.

 

Skúšal som resetovať modul, skúšal som aj iný modul sitemap, nepomohlo.

 

Skúšal som preinštalovať prestashop a na novej inštalácii to funguje korektne akurát mám problém že neviem ako by som to skopíroval celé nastavenie prestashopu + objednávky + zákazníkov a nastavenie. Produkty a kategórie dokážem skopírovať ale ostatné nie.

 

Prosím o pomoc...

 

Presta 1.4.9

Google sitemap module 1.9

 

Napadlo ma riesenie: skopirovat obsah cez FTP, nahrat subor install, nainstalovat novu verziu a potom prekopirovat z databazy objednavky, zakaznikov a nastavenia. Len je tu problem ze neviem ktore su to tabulky v databaze. Neriesil to niekto ?

post-333660-0-81732200-1357665867_thumb.jpg

Edited by goliath (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Taky mám problém s gsitemap 1.9. na PS 1.5.3., hledal jsem na fórech a v bug trackingu a mají s tím problémy už asi půl roku všichni a jde o problémy nejrůznějšího druhu. Jenom nerozumím proč se s tím nikdo z vývojářů nezabývá. Prakticky veškeré tickety jsou údajně "Solved" a týkají se verze 1.4., nebo jsou stále ve stavu "Unassigned".

 

Mně se mapa vygeneruje a Google ji načte, ale všechny odkazy na obrázky jsou špatně a je možné, že tam jsou i další problémy.

Ani jsem nenašel žádný placený modul, který by fungoval.

Nemá někdo nějakou radu?

 

@bajcicak: Jak to myslíte, že "bílá obrazovka"? Myslíte tím, že soubory sitemap.xml a sitemap-1.xml se vygenerují prázdné?

Link to comment
Share on other sites

Teď jsem objevil ještě docela zajímavou věc, která se děje u mě. Vygenerování xml pomocí tlačítka v modulu udělá jiný soubor než spuštění pomocí CRONu.

V jednom jsou správná URL produktů a špatná obrázků a naopak :-D Paráda.

Link to comment
Share on other sites

 

@bajcicak: Jak to myslíte, že "bílá obrazovka"? Myslíte tím, že soubory sitemap.xml a sitemap-1.xml se vygenerují prázdné?

 

Zdravím, ztjistil jsem, že se děje to, že skript nedoběhne, protožýe nemá dostatek paměti. Vzhledem k tomu, že kamarád má 4500 produktů a cac 128 paměti a já máím 6500 produktů a 198 paměti, je to divné. Načte se půlka, ale protože skript neodjede do konce, tak se to vlastně nevygeneruje.

 

Zvažoval jsem, zda navýšit pamět nebo zjistit, zda některý modul nežere extrémně moc paměti nebo napsat vývojářům, že by chyba byla v 1.5. Ale nenašel jsem nikde, že by někdo měl problém s pamětí jako já, takže nemám tušení, co mám dělat

Link to comment
Share on other sites

Ufff, 6500 produktů je opravdu hodně, já mám jen asi tisíc. Nicméně řekl bych, že problém bude určitě právě v modulu gsitemap. Zkuste navýšit paměť aspoň na 256 MB a pokud to nepomůže, tak navyšte max_execution_time.

 

Jen tak ze zvědavosti, kde ten shop hostujete? :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...