Jump to content

Nyitó oldal bolt elé


sagig

Recommended Posts

Sziasztok!

 

Van egy működő oldal, ami elé be kellene tennem egy flash-t tartalmazó nyitó oldalt. Index.html alapban nem működik, mivel gombra kattintáskor parser error-t dob.

 

Van ötlet, hogyan tudom megoldani a kérdést?

 

Köszi:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

gombra kattintáskor? Milyen gombra kattintáskor?

index.php-t próbáltad már? Valamint .htaccess-ben is meg lehet adni hogy mivel kezdje a szerver a feldolgozást...

 

Flashben van egy gomb arra való kattintásról írtam...

Ezeken már túl vagyok, de nem működik egyik megoldás sem, maradt a bolt almappába mozgatása és a gyökérbe a flash betétele...

A gond az, hogy mindkét esetben a kezdő pontra van hivatkozás, bizonyos funkcióknál, ami viszont hibát eredményez...sok idő hiányában maradt a biztosan működő megoldás...

az index.php-nál mire gondoltál, mert ott több lehetőséget is próbáltam, de lehet, hogy nem a működőt...

Link to comment
Share on other sites

És úgy nem próbáltad, hogy a nyitónak azt adod hogy index2.php és az adminban beállítod, hogy az legyen a kezdőfájl?

Aztán persze az index2-ből irányítasz az index.php-ra.

 

Ez most így túl tömény: 1.5-ben hol tudom átállítani a nyitóoldalt? Ha ez megvan, akkor egy sima html redirect-re gondolsz, mint működő megoldás?

 

Ha htaccess módosításra gondolsz az nem működött, próbáltam (flashes állomány kiterjesztése html volt és rendben be is töltődött).

 

https://forums.digit...art-page.10733/

?

egyébként nem tudod dobni az oldal url-jét hogy lássuk miről van szó?

 

megcsináltam kerülő úton, így már csak a jó megoldás érdekel, mert később szükségem lehet rá...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...