Jump to content

Slovencina


koren113

Recommended Posts

nikto nic? respektive neviete poradit ako nahrat tu slovencinu, aby to fungovalo? podla navodu nejde rozbehnut...


Na začiatok skús skontrolovať oprávnenia adresárov a súborov (CHMOD) s ktorými pracuješ. Oprávnenia je potrebné nastaviť pre zápis (pozri http://www.prestashop.com/forums/viewthread/20890/#95274). Pri novej inštalácii nie je zlé nastaviť dočasne všetky súbory a adresáre na 777 a predísť tak podobným problémom. Neskoršie môžeš pre vyššiu bezpečnosť práva súborov zmeniť.
V druhom rade je potrebné preveriť či nahrávaný súbor nie je poškodený alebo zlý.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ahoj tak mne to robilo tiez ale zistil som ze je problem v tom subore .gzip

nikde na fore som stiahol iny sk subor a ten uz mi bez problemou isiel naimportovat ale su tam nejake chyby(neprelozene casti) tak nevie co to je za verziu (pisalo tam ze na 1.1 final).

Pokial by ste niekto mohli vyexportovat uz funkcnu sk (pripadne aj cz) tak by mi to velmi pomohlo.

dakujem

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zdravim vsetkych

Skusal som importovat oficialnu slovencinu priamo z download sekcie ale pise to ze nevie rozbalit .gzip potom som skusal nejaku postnutu tu niekde na fore a ta sla bez problemov ale niesu tam niektore casti prelozene (priamo vo front office - back office som si prelozil rucne). Neviete mi poradit kde robim chybu? pripadne mi vyexportovat uz funkcnu slovencinu a pripadne i cestinu? Dakujem

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...