Jump to content

Sepetimde ssl çalışmıyor [Çözüldü]

askinjew

Recommended Posts

Konuyu yalnış Bölümde açtım galiba :D

Konu doğru yerde

insecurelere baktığımda herhangi bir http dış bağlantısı bulamadım yada benmi göremiyorum anlayamadım. Değerli üstadlarımız bu konuda ne düşünüyorlar yardımlarınızı rica ediyorum.. :(

Sanırım temanızda modifiye tpl dosyaları var. Footer gibi.

Bu değiştirilmiş tpl dosyalarını nasıl bulabilirim acaba ve güvenlik açığını nasıl kapatabilirim ?

blockcategoriesmdi isimli bir modül kurmuşsunuz. Bu üst menü modülüydü galiba. (Emin değilim ama benim yazdığım modül olabilir)

Bunu kaldırın sorun düzelir. O modül 3 yıllık :)

DHTLM KATEGORI BLOĞU kaldırdım ama değişen birşey olmadı. Acaba Daha önce yükleyip laldırdığım bir categori modülü olabilirmi.

Modülün klasör ismi blockcategoriesmdi ama display_name yani görünen ismi nedir bilmiyorum. Modules/blockcategoriesmdi/blockcategoriesmdi.php dosyasını açıp ilk başlarda ismini bulabilirsiniz. (İngilizce isimi)

user online modülünüde kaldırınca düzeldi . Buda çok güzel bir modüld. Söylemesi ayıptır gaza getirmek gibi olmasın bu da sizin modülünüzdü :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: umarım boş bir zamanınızda yeni versiyonlarını bizimle paylaşırsınız. :)

O benim değildi galiba. Ya da benimdi ama her halükarda yakında yeni versiyonunu yaparım. Hafta içi hatırlarmanızı rica ederim.

Bu arada düzeldiğine sevindim.