Jump to content

cena přepravy


supitopresto

Recommended Posts

Ahoj,

potřeboval bych radu, překvapivě:) V shopu chci mít jako dopravu dvě možnosti dopravy: česká pošta dobírka a osobní odběr.

To že se různě nastavují ceny dopravy podle váhy a ceny už jsem zjistil, ale já jednoduše potřebuji, aby jakékoliv zboží bylo buď zadarmo osobně nebo poštou za peníze a nejsem schopný toto nastavit.

díky za rady

Link to comment
Share on other sites

Ahoj,

potřeboval bych radu, překvapivě:) V shopu chci mít jako dopravu dvě možnosti dopravy: česká pošta dobírka a osobní odběr.

To že se různě nastavují ceny dopravy podle váhy a ceny už jsem zjistil, ale já jednoduše potřebuji, aby jakékoliv zboží bylo buď zadarmo osobně nebo poštou za peníze a nejsem schopný toto nastavit.

díky za rady


Pokud má být nějaké zboží ZDARMA, musí mít i nulovou hodnotu. Trochu sis odpověděl v první části, konkrétně to myslíš jak? Nastavení dopravy je logicky odvozeno od možností kterou si zákoš zvolí dle svého uvážení! Nastavíš:
1.Pošta - dobírka
2.Pošta - platba předem / generování faktury PDF ad. až po připsání hodnoty faktury na účet
3.Osobní odběr - na prodejně / pokud je osobní odběr, je poštovné 0 a zákazník platí až při převzetí (což je jasný)!

V BO DOPRAVA/DOPRAVCI přidej nového dopravce a vše ostatní specifikuj, každému dej odlišný název dle bodování výše a u každého urči poštovné/balné nebo dle specifikace v nastavení objednávek a ceny přepravy, dobírky ap.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

řeším podobný problém jako zde kolega, kterému jsi odpovídal. Mám zboží s poštovným nebo pošotvným a dobírkou, ale jak udělám osobní převzetí s platbou v hotovosti a tím pádem nulovým poštovným? Předem děkuji za radu, zkušenějšího uživatele (koukala jsem že přispíváš celkem často)

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 10 months later...

Mám podobný problém, ovšem ja řeším cenu dopravy podle Váhy, nastavil jsem si přepravce nastavil Váhové rozsahy a k jednotlivým rozsahum i cenu a vše funguje jak ma, ale chci teď přidat osobní odběr zdarma na prodejně, ale nechce se mi to tam ukázat, všechny moduli mám nainstalované, zkoušel jsem mrak možností, vytvařel jsem si pro osobní odběr Váhové limity ale stále nic, třeba to je jen pičovina.. Děkuji za radu

Link to comment
Share on other sites

Mám jeden problém když mám nainstalované moduly ship2pay a CashOnPickUp.
Protože při osobním doručení mne to hodí hlášku: “Nejsou nainstalovány žádné platební moduly!”
Nemáte nápad, nebo nevíte jak jej zprovoznit?

Verze presty mám 1.3.1.1

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...