Jump to content

Επαναφορά μετά απο χακάρισμα αλλα με προβλήματα


Bill8g

Recommended Posts

Καλοί μου άνθρωποι που έλεγε και ο Βέγγος, αν βοηθήσετε θα το εκτιμούσα πολυ!

Στο Αγγλικό φορουμ δεν μου εδωσαν και πολυ σημασία. Ελπίζω στο Ελληνικό φιλότιμο λοιπόν. Ρίξτε μια ματιά στα Ελληνοαγγλικά μου εδώ

Link to comment
Share on other sites

Καλοί μου άνθρωποι που έλεγε και ο Βέγγος, αν βοηθήσετε θα το εκτιμούσα πολυ!

Στο Αγγλικό φορουμ δεν μου εδωσαν και πολυ σημασία. Ελπίζω στο Ελληνικό φιλότιμο λοιπόν. Ρίξτε μια ματιά στα Ελληνοαγγλικά μου εδώ

 

Το διάβασα όλο φίλε μου αλλά δεν έβγαλα άκρη.. Αυτόν τον καιρό δυστυχώς δεν έχω και πολύ χρόνο να το ψάξω.. Πάντως θα σου πρότεινα να κάνεις νέα εγκατάσταση

Link to comment
Share on other sites

Επειδη τα προϊόντα είναι πολλά, και πολλά αρχεία επίσης τα εχω πειράξει με το χέρι (έβγαλα γραμμές απο το καλάθι και πρόσθεσα γραμμές στα πλάγια modules με banners κλπ) υπάρχει η δυνατότητα εξαγωγής προϊόντων ΜΕ τις εικόνες ΜΕ ολα τα attributes και τα combinations? Ειναι eshop με μπλουζάκια και μιλάμε για χιλιάδες combinations χρωμάτων.

Link to comment
Share on other sites

Επειδη τα προϊόντα είναι πολλά, και πολλά αρχεία επίσης τα εχω πειράξει με το χέρι (έβγαλα γραμμές απο το καλάθι και πρόσθεσα γραμμές στα πλάγια modules με banners κλπ) υπάρχει η δυνατότητα εξαγωγής προϊόντων ΜΕ τις εικόνες ΜΕ ολα τα attributes και τα combinations? Ειναι eshop με μπλουζάκια και μιλάμε για χιλιάδες combinations χρωμάτων.

 

Για δοκίμασε να μπεις από τη σελίδα του παρόχου σου και από εκεί στη mysql.. Και από εκεί κάνε εξαγωγή όλες τις βάσεις δεδομένων.. Δεν είμαι σίγουρος ότι θα δουλέψει, μη σε πάρω στο λαιμό μου.. Αλλά είναι μια λογική σκέψη

Link to comment
Share on other sites

Φοβάμαι πως και η SQL μπορει να ειναι χτυπημένη. Μέχρι και το backend μου βγαζει μπαρες επανω επανω στην σελίδα που ειναι frame για κινεζική μηχανή αναζήτησης. Ολα σε εμενα ρε γμτ!! :(

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...