Jump to content

Arkaplan renk değişikliği

mrt

Recommended Posts

Merhaba

Sitenin göründüğü sayfanın kenarlarında kalan boş alanların rengini nasıl değişirebiliriz ? Global.css den arkaplan rengini değiştirince mevcut templatin içindeki renklerde (örneğin bloklar arasındaki renkler) değişiyor.

Edited by mrt (see edit history)

Merhaba,

Tam olarak hangi kısımlara müdahale etmek istiyorsunuz acaba ve bunun yanı sıra, kullandığınız pS sürümü ve tema ismini de belirtirseniz daha sağlıklı olacaktır.

Ayrıca dilerseniz, doğrudan site ismini iletiniz, oradan yola çıkarak da kolayca yorumlanabilir.

İyi çalışmalar.

Aslında ben prestanın default gelen sayfasına müdehale edip ortada yer alan framelerin dışında kalan (internet browserin sağ ve solundaki beyaz boş alanların) rengini değiştirmek mümkünmü onu öğrenmek istemiştim. Sayfayı çerçeve içine almak gibide düşünülebilir.

Cevaplarınız için teşekkü ederim. Şuan siteyi local hosta aldım. Sanırım hazır bir tema yüklemek daha mantıklı yoksa kodları düzenlemekle profesyonel bir görünüm vermek yada sıfırdan tema oluşturmak, özellikle benim gibi bu işe uzak olanlara baya güç bir olay :)

Teşekkürler

• 3 years later...

kolay gelsin arkadaslar ;

ben yeni bir logo yükledim siteye fakat logoyu ortalayamıyorum ana sayfada ayrıca ben tasarladıgım logonun arkasını transparan yaptım ama siteye yüklenince otomatik arka planı beyaz yapıyor konuyla ilgili yardımlarınızı rica ederim .

site : kazazsarayi.com