Jump to content

Αξιολόγηση των modules


aegek1987

Recommended Posts

Καλημέρα,

 

Είμαι καινούργιος στο PrestaShop και κύτταξα στο http://addons.prestashop.com να δω ποια είναι τα διαθέσιμα modules για επέκταση, όπου μου έκαναν εντύπωση δυο πράγματα.

 

Α) Συνηθισμένος από άλλα καταστήματα όπου στον κατάλογο γίνεται μια συνοπτική παρουσίαση και ακολούθως υπάρχει ένα link για πιο εκτενείς πληροφορίες, αξιολογήσεις από τους χρήστες, σχόλια κ.λ.π. έψαξα ματαίως να βρω κάτι αντίστοιχο.

 

Β) Είδα πολλά modules να αναφέρουν ως κατασκευαστή το Community και να έχουν κάποια αξία για να τα κατεβάσεις.Αυτό με κάνει να υποθέτω ότι υπάρχει ένα είδος μη κερδοσκοπικής εταιρείας που μοιράζει τις εισπράξεις στο "Community".

 

Μπορεί κάποιος να μου υποδείξει που μπορώ να βρω αξιολογήσεις των modules, γιατί μου έρχεται δύσκολο να αγοράσω γουρούνι στο σακκί.

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να παραθέσεις κάποιο link με τα community modules?? Όσο για το κομμάτι της αξιολόγησης θα μπορούσαμε να κάνουμε ένα κομμάτι modules στο forum στο site μου.. Joomla ξεχωριστό άρθρο για κάθε πρόσθετο και να αξιολογούμε το άρθρο - πρόσθετο!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να καταλάβω τι χρειάζεται η αξιολόγηση για κάτι τέτοιο, βλέπεις το demo και εάν αυτά που κάνει σε καλύπτουν, τότε το αγοράζεις ή εάν έχεις κάποιες απορίες σε κάτι εξειδικευμένο,τους στέλνεις email και θα σου απαντήσουν.

Αυτό κάνουμε με όσα module αγοράζουμε και δεν είχαμε ποτέ κανένα πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...