Jump to content

Po instalaci vrací zpět na install


Trnda

Recommended Posts

Zdravím,

chlapi, už si fakt nevím rady s instalací. Co se týče instalace na lokálu, je vše OK a šop fakčí, ale když provádím instalaci u providera, tak po instalaci mě nepustí do frontendu a vrací z5 na instalaci ...

Zkoušel jsem to již několikráte i s přesným postupem co se týče práva zápisu do adresářů a nic ... Je pravdou, že CHMOD 777 jsem nezkoušel na komplet celý obsah. Defaultní CHMOD na root je 775, což by neměl být problém.

Nevíte, kde je zakopaný pes???

Dík za info ...

Link to comment
Share on other sites

Zdravím,

chlapi, už si fakt nevím rady s instalací. Co se týče instalace na lokálu, je vše OK a šop fakčí, ale když provádím instalaci u providera, tak po instalaci mě nepustí do frontendu a vrací z5 na instalaci ...

Zkoušel jsem to již několikráte i s přesným postupem co se týče práva zápisu do adresářů a nic ... Je pravdou, že CHMOD 777 jsem nezkoušel na komplet celý obsah. Defaultní CHMOD na root je 775, což by neměl být problém.

Nevíte, kde je zakopaný pes???

Dík za info ...


Hmmm,
další borec! A nebude to tím, že složku INSTALL musíš přejmenovat a nebo zcela smazat? Hlasí ti to mj. info po provedené instalaci!!!! A složku ADMIN přejmenovat třeba na ADMIN585 nebo milion jiných kombinací?! CHMOD nemá s kopáním back do install režimu nic společného...
Link to comment
Share on other sites

no jasně, jinak bych to sem asi nepsal .... borče

po odstranění "install" a přejmenování "admin" adresáře mi to vrátí 404 ...


Nejsem borec joudo, snažím se ti pomoci, pokud ti to kope chybu odkazu na 404 tak si ještě promázni cookies, pak můžem řešit něco dál pokud máš zájem!
Link to comment
Share on other sites

poslouchej, já jsem sem přišel o radu a pomoc a né se nechat urážet. Zaprvý nemáš na to věk ani vědomosti. Až mi napíšeš proceduru na filtrování paketů na síťový vrstvě v assembléru pro firewall, pak mi můžež říkat joudo a ironicky pochlebovat, že jsem borec !!!

a teď k věci, kůkýsky jsou promazaný (pro jistotu na všech třech prohlížečích), v konfig adresáři vytvořen config.inc.php ... fakt mě nic nenapadá.

Link to comment
Share on other sites

poslouchej, já jsem sem přišel o radu a pomoc a né se nechat urážet. Zaprvý nemáš na to věk ani vědomosti. Až mi napíšeš proceduru na filtrování paketů na síťový vrstvě v assembléru pro firewall, pak mi můžež říkat joudo a ironicky pochlebovat, že jsem borec !!!

a teď k věci, kůkýsky jsou promazaný (pro jistotu na všech třech prohlížečích), v konfig adresáři vytvořen config.inc.php ... fakt mě nic nenapadá.


Na sebelibé a egoistické masáže z tvé strany nejsem zvědavej, nechápu co sem taháš něco, co nemá s Prestou pranic společného, já nejsem taky nějaký hej-počkej, pracuji se SAPem a B2B protokoly, takže si vážený kolego budete muset poradti sám ač jsem mohl Váš problém vyřešit!

S takovýmto přístupem na forum-komunitě si nikdo na zadek nesedne.... papa

:-)
Link to comment
Share on other sites

já se s tím nějak poperu, ačkoliv samolibost ..... podle sebe soudím tebe? To je fakt dobrý přístup na fóru (zřejmě pro tebe triviální) otázku dávat najevo, jak je druhej blbej a mastit si hned svý ego ...

Link to comment
Share on other sites

to Trnda, moje zkušenosti s prestashopem jsou víc jak rok takže předem jdu zasáhnout do této debaty.
Bronikus je uživatel, který se snaží pomoci každým lidem na foru a né někoho urážet.
Ovšem když někdo (vyloženě amatér) jsem přijde pro radu jak si namazat máslo na rohlík a začne ironicky urážet ostatní uživatele tak mi nezbývá nic jinýho než navrhnout ban, protože takový lidi tady nemají co dělat.

Link to comment
Share on other sites

Zdravím,

chlapi, už si fakt nevím rady s instalací. Co se týče instalace na lokálu, je vše OK a šop fakčí, ale když provádím instalaci u providera, tak po instalaci mě nepustí do frontendu a vrací z5 na instalaci ...

Zkoušel jsem to již několikráte i s přesným postupem co se týče práva zápisu do adresářů a nic ... Je pravdou, že CHMOD 777 jsem nezkoušel na komplet celý obsah. Defaultní CHMOD na root je 775, což by neměl být problém.

Nevíte, kde je zakopaný pes???

Dík za info ...

Zrada nebude v zápisu a přepisu atributů souborů či složek. Na ty není ani tak třeba sahat. Jestliže jsi na localhostu vše zdárně nainstaloval, znamená to, že problém by mohl být někde u providera. Jakého používáš ? A trochu popiš, co se vlastně se shopem děje. Takže, jestli jsem to pochopil, vytvoříš databázi, nainstaluješ eshop a poté se dostaneš do BO ale do FO tě to nepustí ?
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...