Jump to content

Dalšie moduly kategórií


retep

Recommended Posts

Zdravím komunitu,
po dlhom zvažovaní som sa rozhodol prejsť z "home made" riešenia e-shopu na riešenie na báze open source. Rozhodol som sa pre Prestashop 1.1.
Keďže chcem, aby obsahovo bol nový e-shop podobný tomu terajšiemu, potreboval by som vytvoriť ďalšie delenie produktov postavené na module Kategórie (dnes používam tri rôzne delenia podľa rôznych kritérií, napr. delenie do skupín a podskupín podľa výrobcov Produkty - Knipex > 1. Cvikacie kliešte , 2. Krimpovacie kliešte atď.,
druhé delenie je napr: Náradie A. Kliešte B. Skrutkovače C. Kladivá A1. Cvikacie, A2 Krimpovacie atď.
tretie delenie je napr. Náradie pre inštalatérov - X. Kliešte ....
Kto má záujem vytvoriť si obraz, súčasný originál je na www.retecom.sk (menu Produkty, Produkty pre a Máme pre Vás)
Najradšej by som použil jednoduchú kópiu modulu Kategórie, vrátane príslušných tabuliek a zmenil označenie na blockcategories2, ps_category2 a následne upravil skripty.
Ideme mi o to, čo všetko treba spraviť teraz na začiatku, aby boli nové moduly plne implementované a aby som v budúcnosti pri prechode na 1.2 nemal problém spomenúť si na všetky zmeny.
Ak ste už niekto podobný problém riešili, rád sa nechám inšpirovať.
Vďaka za každú pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...