Jump to content

Mám problém s importem...


Kajda

Recommended Posts

Nastavil jsem si češtinu tak že mi to funguje, i podle šablon, na které jsem našel odkaz zde, ale pokaždé mi to hodí hlášku:


Proxy Error

The proxy server received an invalid response from an upstream server.
The proxy server could not handle the request POST /admin1/index.php.

Reason: Error reading from remote server

nemůžete mi nějak poradit, co stím mám dělat. předem děkuji.

Link to comment
Share on other sites

Vím že je to moje chyba, učím se i s forem, nejsem moc dobrej v angličntině. Tak že se omlouvám, ale je to jedno, stejně mi ani na jedno onedpověděl. Tak je to stejný kdyby tu bylo jedno a to samé jednou, nebo víckrát, třeba se k tomu někdy objeví nějaký příspěvek, který mi pomůže vyřešit ten můj problém s importem. Což se zatím nestalo ;(

Link to comment
Share on other sites

Vím že je to moje chyba, učím se i s forem, nejsem moc dobrej v angličntině. Tak že se omlouvám, ale je to jedno, stejně mi ani na jedno onedpověděl. Tak je to stejný kdyby tu bylo jedno a to samé jednou, nebo víckrát, třeba se k tomu někdy objeví nějaký příspěvek, který mi pomůže vyřešit ten můj problém s importem. Což se zatím nestalo ;(


Ty máš na FTP admin1 ????
Oni jasně píšou, že to musí být s třemi číslicemi - nikoliv s jednou !!!
Link to comment
Share on other sites

Teď nevím co myslíš ani to kde co mám přepsat.

Zkoušel sem import přes anglický jazyk hned po instalaci a taky mi to nechtělo vůbec fungovat, pořád mi to hlasí jedno a to samý.

Link to comment
Share on other sites

Nemyslím,že by přejmenovanej "admin" musel mít uváděnej tvar,ale může se jmenovat klidně "mojeadminslozka" nebo jakkoliv jinak


No já se vždy snažím hledat alternativní řešení, protože dle toho, co se tady za posledních pár dnů vyrojilo za dotazy, jsem nikde s Prestou nic podobného nezažil! Tak buď si lidi ty chyby dělají sami, a nebo prostě si na svá bedra toho berou vážně moc! Nikdy jsem neměl problém s Proxy, diakritikou nebo s pozicováním prvků via CSS!
Pokud někdo od Presty chce něco vyjmečného se zásahem do kodu, dá se udělat i to, pokud je to ale na první pohled vyložené krávovina, tak je to ztráta času. To stejné platí i v případě importu a nebo dodatečného počeštění - u toho už jsem nechal via PM cca. 50 stránek formátu A4 a vždy se to podařilo...
Link to comment
Share on other sites

když ti pošlu login a heslo podíval by ses mi na to prosím, z ničím jiným problém nemám, ale má tu přes 5tis výrobku a ztoho je vybráno cca 2,5t co tam potřebuju dát. To samé mi dělalo oscommerce atd. jediný kde to šlo byl eshopzdarma ale ten nedovolil tolik výrobků mít. Netvrdím, že to není moje chyby, je to chyba i na mé straně. Podle toho co jsem zde našel jsem si to upravil tak jak potřebuju pro zákazníka, není to můj obchod a mám ho jen na pravování.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...