Jump to content

Sprava od klienta odoslana z e-shopu pride nespravne spat klientovi [vyriesene]


bomo

Recommended Posts

Par hodin som stravil riesenim nasledujuceho problemu:

Ked prihlaseny zakaznik cez historiu objednaviek odoslal spravu obchodu, tak e-mail neprisiel na adresu obchodu, ale zakaznikovi.

Problem sme vyriesili upravou suboru "order-detail.php" (v hlavnom adresari), kde sme za riadok 42
$to = strval($to->email);
manualne nadefinovali adresu, kam ma spravne prist sprava. Takze na novy riadok sme napisali:
$to = "[email protected]";
kde xxx je samozrejme email nasho obchodu.

Mozno to niekomu pomoze, nenasiel som ani v anglickych ci inych forach k tomuto problemu ani riadok.

Link to comment
Share on other sites

To se mi moc nezdá,
pakliže máš vyplněný primární e-mail na který chodí systémové e-maily Presty ohledně stavu skladu a stavu objednávek, tak to chodí korektně! Pokud není v BO Presty vyplněn e-mail NASTAVENI/KONTAKT bude to chodit zákazníkovi! Jnak e-maily v ZAMESTNANCI/KONTAKTY nemají nic společného s primárním e-mailem - jak zde někdo už jedno v jiném vlákně zmínil!!

Tu úpravu kterou jsi provedl, bude mít za následek jiné kolize. Pakliže není v MAILS obsahově cs.php a shop drandí na AN nebo FR případně bez vlastní volby jazyka na FO mimo BO, tak dojde k tomuto nešvaru ačkoliv je vyplněn e-mail který chceme...

:-S

Link to comment
Share on other sites

pakliže máš vyplněný primární e-mail na který chodí systémové e-maily Presty ohledně stavu skladu a stavu objednávek,
Kde konkrétne? Možno som niečo prehliadol. Všetky ostatné e-maily a notifikácie chodili korektne, akurát správa od zákazníka nie.
Pokud není v BO Presty vyplněn e-mail NASTAVENI/KONTAKT
Ten som mal nastaveny OK.

Jnak e-maily v ZAMESTNANCI/KONTAKTY nemají nic společného s primárním e-mailem - jak zde někdo už jedno v jiném vlákně zmínil!!
To je jasné :)

Tu úpravu kterou jsi provedl, bude mít za následek jiné kolize. Pakliže není v MAILS obsahově cs.php a shop drandí na AN nebo FR případně bez vlastní volby jazyka na FO mimo BO, tak dojde k tomuto nešvaru ačkoliv je vyplněn e-mail který chceme...
Nejaké kolízie samozrejme nevylučujem, ale inak než touto tvrdou cestou som tento bug zatial nevedel ostranit.

Tebe (aj ostatnym) to ide v poriadku? Skusal si sa prihlasit ako zakaznik a poslat spravu cez historiu objednavok? Prisla sprava ok, t.z. obchodnikovi a nie tebe ako zakaznikovi? Vo verzii 1.1.0.5?
Link to comment
Share on other sites

Čéče já to za BUG rozhodně nepovažuju, projeď si BUG TRACKER tady na foru a uvidíš sám. Jasně, hned jsem to otestoval i v případě, pokud je zakázka aktivní - tedy běží její zpracovávání. Takže jsem komunikoval jako zákazník přímo z faktury a také jsem si to testoval i jako správce-prodejce na BO ve faktuře vůči zákošovi a vše funguje!

Tohle co popisuješ se mi moc nezdá... pakliže chodí notifikace od shopu k zákošovi ale e-maily ze vzájemné komunikace (diskuze) přímo z faktury a BO do faktury zákazníkovi, to BUG nebude... počkej, něco ještě zkusím.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...