Jump to content

Egy modul telepítése két alkalommal


raybendtner

Recommended Posts

Sziasztok!

Az érdekelne, hogy egy modult hogy telepíthetek két alkalommal ugyanarra az oldalra? Egy flash alapú sliderről van szó, amiből jelenleg egy megy, de még egyre szükségem lenne. Próbáltam felmásolni a tárhelyre a modulok közé más nevű könyvtárba mint a telepítetté, de nem jelent meg a modul listában. Lehetséges ezt egyáltalán valahogy megoldani? Ha igen, akkor hogyan?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 11 months later...

ezért jó a presta...

mindent lehet, de néha egyszerűbb egy másik hasonló modult feltenni

Oké és hogy lehet?

 

A hasonló modult feltenni dolognak nem látom értelmét, egyfelől, mi van ha nincs hasonló? 

Másik dolog, hogy prestához szinte minden modul fizetős, miért vegyek meg másik kettő hasonló modult 30-30 euroért?

 

Amúgy nekem olyan modul kell, amivel szabadon tudok, HTML + java script kódot elhelyezni.

Ebből legalább 3-4 db kell.  Mert különböző infókat szeretnék megjeleníteni + saját hírlevélküldőre való féliratkozást is szeretnék, berakni.  Egyébként még fizetősbe sem találtam ennyit, de ilyenért nem is szeretnék fizetni.

(sőt, 1.5.x hez egyáltalán nem találok ingyenest :((( )

 

Akkor már inkább belehegesztem a sablonba, de azzal meg az a baj, hogy ha adnak ki valami frissítést akkor lehet cumi van.

Link to comment
Share on other sites

egyébként meg lehet oldani hogy két modul (ugyanaz) fent legyen a webshopban, csak én nem sok értelmét látom.

 

Ha megnézed, akkor vannak olyan szabályok a fájlok között amiket csak át kell írni és kész...

ha van egy homefeatured modulod, akkor először is duplikálod az egészet, majd a duplikált nevét átírod:

homefeatured2-re, majd belemész, az alap php-t (homefeatured.php) is átírod homefeatured2.php-re, a tpl-t ugyanígy.

 

Majd belemész a php-be, ha van akkor a kontrollerbe is és átírod a megfelelő helyeken a neveket megtoldva egy 2-sel...

 

ha adatbázist is használ a modul, akkor az ott lévő kapcsolódásokat és táblaneveket is át kell írni, megtoldani egy 2-sel és meg is vagy.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...