Jump to content

Termék hozzászólás megtekintés


csaknoriss

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 years later...

Sziasztok!

 

Nekem pont az a problémám, hogy nem engedi a hozzászólást a rendszer valamiért.

Az alábbi hibaképernyőt dobja ki.

:

hozzaszolas.PNG

 

Elvileg minden jól van beállítva.

 

1.5.6.2-e Prestáról van szó.

 

Előre is köszi a segítséget.

Link to comment
Share on other sites

3.3.6 a verziószám és a productcomments modulról van szó, de gondolom ezt tudodd.

Az utóbbi időben nem volt frissítés, legalábbis nem emlékszem, hogy ezt frissítettem volna.

Egy vásárló jelezte, hogy hiába írt be, hibát adott és meg sem jelent a hozzászólása. Írta, hogy tegyük mi be a hozzászólást, de nekem sem sikierült. :(

Link to comment
Share on other sites

Itt van a github-on néhány változtatás, amit próbálj meg eszközölni (mentés legyen előtte):

 

https://github.com/PrestaShop/PrestaShop/commit/9377775eca428c7022abd4bfa301ef83c8b108b8

 

Értelemszerűen nyitogasd meg a fájlokat a szerveren melyeket ír, a piros sorokat vedd ki, a zöldeket tedd be.


Egyébként itt írnak a problémáról:

 

https://www.prestashop.com/forums/topic/189085-product-comments-not-working-error/page-4

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma sikerült neki állni és megnézni, hogy mit is kéne javítanom.

Hasznos volt a link, bár átnézve szinte mindenhol már javítva volt, kivéve a themes/default/modules/productcomments/productcomments.tpl fájlban. Ez természetesen az én themes fájlomra értendő.

Megcsináltam a javítást és most már működik a hozzászólás, bár nem jelenik meg a modulnál mint hozzászólás (csak a terméknél) és ezért szerkeszteni sem tudom, ha szükség volna rá. Ha bekapcsolom azt a funkciót, hogy egy moderátornak kell jóváhagyni, akkor meg nem jön róla értesítés, hogy hozzászólás érkezett.

Elvileg így is együtt lehet élni vele, de legalább hozzá tudnak szólni a vásárlók, ha akarnak. Ez már fél siker!

Így is nagyon köszönöm Attila a segítséget! :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Érdemes lenne megpróbálni újraindítani a modult. Deaktiválni, uninstallálni, installálni és aktiválni.

 

Illetve nézd meg FTP-vel, hogy az idevágó html sablon (amit levélben kiküld a rendszer) az megvan-e a fájlok között. Ha nincs, csak simán pótold.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...