Jump to content

Jak zařadit produkty do "doporučených"?


eico

Recommended Posts

Zdravím,
přestaly se mi zobrazovat produkty v modulu "doporučené produkty" (standardně na úvodní stránce). Vlastně ani nevím, jak je tam dostat, jestli je to automatické nebo ne nebo to musím nějak nastavit.
Děkuju za odpověď

Link to comment
Share on other sites

Zdravím,
přestaly se mi zobrazovat produkty v modulu "doporučené produkty" (standardně na úvodní stránce). Vlastně ani nevím, jak je tam dostat, jestli je to automatické nebo ne nebo to musím nějak nastavit.
Děkuju za odpověď


A nebo testni tuto vylepšenou verzi doporučených produktů...

homefeatured.zip

Link to comment
Share on other sites

Na kartě jenotlivých produktů máš tabulku s řazením do kategorií,tak zaškrtni Startsite nebo jak ji máš uvedenou a v modulu doporučeného zboží nastavíš počet zobrazovaných na úvodní stránce


Díky za podporu. Mate mě, že dřív se produkty zobrazovaly samy, teď tam nejsou. Říkám si, zda není ještě nějaké nastavení uloženo v databázi, protože všechny soubory jsem kompletně přepsal originálními a doporučené produkty stále nikde, pouze hlášení, že žádné nejsou.

Startsite ani podobný český ekvivalent jsem nenašel :( Když najedu v administraci na katalog, tak tam je sice v dané kategorii seznam produktů, ale nikde se tam nic podobného zaškrtnout nedá. Totéž když si otevřu daný produkt, nikde v záložkách (info, obrázky, kombinace, speciální vlastnosti, úprava, sleva) nic podobného nevidím :((

V modulu (0.91) mám sice nastavených 10 položek, ale ani to nepomáhá. Asi to vidím na novou instalaci...
Link to comment
Share on other sites

Aha, tak to mi ušlo... "výchozí stránka", nj. asi bych měl potrénovat english :)

Mockrát díky.


Samo se to tam zobrazovat nemohlo, otestuj si původní verzi homefeatured a pak tu, co jsem tady dal já. Tam lze pak modifikovat různá nastavení ap.

Jinak díky té nové verzi modulu lze specifikovat i více produktů 50,150,300... a dát nastavení v náhodném zobrazení. Já si ale myslím, že pokud nebude použito jinak, je dobré prezentovat něco vyjmečného jen v tomto modulu a neládovat tam všechno, co je obsahem v shopu samotném!

Je nutné si zvolit způsob a vlastní normy, jak budu prezentovat nějaké produkty. Máme zde plno modulů jako SLIDE nebo CAROUSELL ap. potom se dají do modulu EDITACE-indexu naládovat vlastní šablony pro něco vyjmečného kam lze zavěsit FLASH nebo GIF files..!
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Zdravím,
Mám takový problém s produktama v doporučeným zboží na úvodní stránce, no vlastně 2 problémy.

1. Když kliknu na jakýkoliv produkt v doporučeným zboží objeví se mi pouze prázdná stránka s kategoriemi, nic víc. Zkoušel jsem i nový modul co je tady na fóru ale dělá to samé, i další modul kde mi na jiným shopu běží taky bez úspěchu:(

2. Při importu zboží přes XML soubor se mi všechny produkty naimportovali i do kategorie starsite. Chtěl jsem se zeptat jestli nejde nějak hromadně je odstranit z kategorie starsite.

Děkuji za pomoc

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...