Jump to content

CSV format + pravidelna aktualizacia vasich cien


Peter Surino

Recommended Posts

caute...

Ako by ste riesili pravidelnu aktualizaciu vasich vyrobkov..napr ceny ? D a sa to aj pomocou CSV formatu ?alebo rucne , jedna sa priblizne o cca 800 vyrobkov

A ak CSV.. .ako ?

Vdaka

Peter


Já to řeším dle svého modelu,
jednoduše mám pro každého výrobce samostatný CSV. Každý den cenu asi přepracovávat nebudeme, takže si nastavím již v předem definovaném CSV to, co zrovna k dotyčnému výrobci potřebuji! Každý výrobce má svůj ID rozsah pro produkty, pakliže se trochu vyznáš ve tvorbě tabulex Excelu, lze si tak práci jen ulehčit a v CSV zadávat vše hromadně či selektivní volbou na určité produkty...
Link to comment
Share on other sites

No praveze to mam vsetko nahadzane v Prestashope..takze najprv by osm si to musel vyselektovat do formatu CSV , nechcem zase vytvarat v Excely vyrobky aj s popisom ked ich mam uz v prestashope...
A za dalsie neviem ako to presne funguje...nemozes napisat resp vlozit sem tvoju tabulku v Excellu ? Viem ze s nahravanim CSV ( excelovska tabulka) bol problem nenacitalo znaky a podobne veci...

Dik

Link to comment
Share on other sites

No neviem pisal som to uz, ale neako to to nezobralo, takze som to vyriesi...
vsetky id = 1 v massupdate.php som prepisal na id = 3 treba prejst uplne vsetky id... a zobrazili sa mi tam vsetky vyorbky teda aspon myslim..
Otazka je teraz ci sa daju vyexportovat do excelu, resp ci dokazem s excelu to naimportovat do PS...
Aj tak musim vsetky vyorbky kde sa zmenila cena prepisovat rucne....:-(

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...