Jump to content

Wybór walut przy dodawaniu produktu.


krzysiekkcn

Recommended Posts

Witam, mam taką sytuację że kupuje produkty z zagranicy oraz z polski, i chciałbym dodawać produkty w euro (wtedy były by przeliczne na złotówki po określonym kursie) lub w pln (której sklep by nie ruszał. Czy jest taka opcja? Moduł?

 

Pozdrawiam, i liczę na szybką odpowiedź, KM

Link to comment
Share on other sites

Witam, mam taką sytuację że kupuje produkty z zagranicy oraz z polski, i chciałbym dodawać produkty w euro (wtedy były by przeliczne na złotówki po określonym kursie) lub w pln (której sklep by nie ruszał. Czy jest taka opcja? Moduł?

 

Pozdrawiam, i liczę na szybką odpowiedź, KM

 

nie bardzo potrafię zrozumieć o co chodzi ;)

 

Chcesz mieć kilka walut do wyboru w sklepie? Możesz ustawić walutę główną jako euro, dodać inną - np. zł jako dodatkową i ustawić kurs przeliczeniowy. Wszystko zrobisz i panelu administracyjnym prestashop

Link to comment
Share on other sites

To to ja wiem,

chodzi mi bardziej o możliwość 2 walut podczas dodawania produktu. Jeżeli mam produkty sprowadzone, chciałbym wprowadzić je w euro - i miały by być one przeliczane wg. kursu. Natomiast produkty z polski, chciałbym wprowadzać w pln, już bez żadnych przeliczeń - albo jeżeli sklep będzie miał 2 waluty to przeliczenie jej np. na euro.

 

Pozdraiwam KM

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Niestety nie ma tego w prescie sam nad tym siedze w 1.4 zrobiłem ze pobierałem sobie walute zrobiłem dodatkowa tabele w bazie i przeliczałem na bierząco kursy w cronie lub recznie jak kto woli.

I jak sobie przeliczył to robiłem update ps_products po godach producenta

To tak w wielkim skrócie

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...