Jump to content

Yeni ürün ve indirimlerde müşteriye otomatik mail göndermek

Şahin YILDIZ

Recommended Posts

Mahmut bey prestashop ve prestashop kullanıcıları sizin hakkınızı ödeyemez diye düşünüyorum..

her konuda hızır gibi yetişiyorsunuz...başarılarınızın devamını diliyorum...

mârifet iltifata tâbîdir,iltifata tâbî olmayan meta zâîdir.

Çok teşekkür ederim hafta başı moral oldu :) Beni sizler var ettiniz. Alkışlarla yaşıyorum :)

Şaka bir yana yeter ki isteyin her konuya elimden geldiğince yetişirim.

Mahmut bey Şahin arkadaşa katılıyorum Siz ve Diğer Ustadlarımızın hakkı ödenmez. Burdan Size ve diğer üstadlarıma göstermiş oldukları ilgi ve yardımseverlik lerinden dolayı çok teşekkür ederim. Engin bilgi ve tecrübelerinizin paylaşımının devamını diliyorum. Saygılarımla...

• Like 1

Mahmut bey Şahin arkadaşa katılıyorum Siz ve Diğer Ustadlarımızın hakkı ödenmez. Burdan Size ve diğer üstadlarıma göstermiş oldukları ilgi ve yardımseverlik lerinden dolayı çok teşekkür ederim. Engin bilgi ve tecrübelerinizin paylaşımının devamını diliyorum. Saygılarımla...

Teşekkür ederim. :) Yardımcı olabildiysem benim için en büyük ödüldür.

Ne zaman isterseniz ben hazırım.

Modül için teşekkürler ama bu aradığım değil. Mahmut bey biran önce paylaşsa bize lazım olan modül o :D

Merhaba arkadaşlar

Merak etmeyin yazmaya başladım bile. Fakat haberlerde görmüşsünüzdür burada bir sel var. İş yerimizi de kötü etkiliyor. Teras ve 3.katımızı katımızda yağmurdan dolayı sıkıntı var. Bu gün yetiştiremem ama birkaç gün içinde bitirip buraya ekleyeceğim.

• Like 2

Merhaba arkadaşlar

Merak etmeyin yazmaya başladım bile. Fakat haberlerde görmüşsünüzdür burada bir sel var. İş yerimizi de kötü etkiliyor. Teras ve 3.katımızı katımızda yağmurdan dolayı sıkıntı var. Bu gün yetiştiremem ama birkaç gün içinde bitirip buraya ekleyeceğim.

geçmiş olsun Mahmut bey umarım en az hasarla atlatırsınız iyi çalışmalar.

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 2 years later...

konu yukarı taşınınca bir değişiklik oldu zannettim ama durum 2012den beri aynı görünüyor. Ağaçlarınmız meyve vermeye başladı ama mahmut beyin ağacı daha çiçek açmadı galiba :)  Aslinda konuyu şahin bey açmış :) Şahin beyin açtığı konulara çoğunlukla bir çözüm getirdiğini düşünüyorum. Sanırım bunu unuttu. Beklemeye devam  :) :)

Edited by askinjew (see edit history)