Jump to content

Jak zobrazit více produktů v blockspecials?


nicker

Recommended Posts

Ahoj, potřeboval bych radu, jak zobrazit více produktů v blocku specials, máte někdo nějakou radu?


Specials - v překladu Akční nabídka..., pokud je nějaké zboží ve slevě, je automaticky zařazeno v tomto modulu do přehledu! Nelze tam totiž zařadit produkty které nemají specifikaci slevy nebo jiných parametrů! Modul je ve verzi Presty 1.1.0.5 verzí 0.8 takže počet zobrazených produktů v modulu na FO musíš upravit tuším v blockspecials.php
Link to comment
Share on other sites

Ahoj, potřeboval bych radu, jak zobrazit více produktů v blocku specials, máte někdo nějakou radu?


Specials - v překladu Akční nabídka..., pokud je nějaké zboží ve slevě, je automaticky zařazeno v tomto modulu do přehledu! Nelze tam totiž zařadit produkty které nemají specifikaci slevy nebo jiných parametrů! Modul je ve verzi Presty 1.1.0.5 verzí 0.8 takže počet zobrazených produktů v modulu na FO musíš upravit tuším v blockspecials.php


Tak ještě se tady doplním,
pro SPECIALS - Akční nabídku nebo jak chceš, tady máš Carrousell !!!
Posunovací výběr toho, co specifikuješ jako slevu ap. neříkám že je to finální záležitost, ještě bude potřeba vycentrovat text čili produktový popisek ...,

Otestuj a dej vědět!

blockspecialscaroussel.zip

Link to comment
Share on other sites

Zdravím, otestoval jsem tento modul a funguje dobře. Jen jsem musel poopravit šířku modulu, protože levá strana přesahovala jeho hranice a tak se mi rozhodila celá šablona. Ještě jsem poopravil délku zobrazování ze 2 sekund na 4. 2 se mi zdály dost málo. Ke stažení dávám...


Z akého systému si prešiel na prestu?
A ešte niečo čo sem nepatrí, ale ma to zaujíma. Ako Si dostal na ľavo blok reklamy aukro a dole ten pas s reklamou?
Dik
Link to comment
Share on other sites

Ahoj, děkuju za rady, vím, že nějak upravit,ale mě by spíše zajímalo jak, jestli už někde neexistuje nějaký modul, nebo upravený soubor :)


Tak já si myslím, ze SLIDE tohoto modulu je celkem perfektní věc, sice to neroluje jako film a od konce to opět přeskočí na začátek zařazených produktů ve slevě, ale výsledek by ti měl postačit. Nevím co konkrétně bys ještě chtěl, ptal jsi se, zda by bylo možno zobrazit více produktů v tomto modulu na FO! Pokud chceš, aby to nebylo řešeno automatickým rolerem, tak si zakomentuj řádky v *tpl souboru pro patřičné funkce, pak si tam dopiš počet staticky zobrazených hodnot - ale tím si spíš protáhneš zase jen šablonu, čím delší šablona na indexu, tím více otravné pro zákoše, což je asi jen můj názor...

:)
Link to comment
Share on other sites

Zdravím, otestoval jsem tento modul a funguje dobře. Jen jsem musel poopravit šířku modulu, protože levá strana přesahovala jeho hranice a tak se mi rozhodila celá šablona. Ještě jsem poopravil délku zobrazování ze 2 sekund na 4. 2 se mi zdály dost málo. Ke stažení dávám...


Z akého systému si prešiel na prestu?
A ešte niečo čo sem nepatrí, ale ma to zaujíma. Ako Si dostal na ľavo blok reklamy aukro a dole ten pas s reklamou?
Dik


Byl jsem na systému QuickCart, ale tolik možností nenabízí. Je to spíš takový zlomek presty... Jinak aukro jsem tam dostal modulem reklamy, jak se v něm ukazuje odkaz s monitorem na presta.com. Přepsal jsem tento odkaz v souboru odkazem z Aukra. Ještě bylo zapotřebí upravit soubor tpl tak, aby se reklama zobrazovala jen na určené straně. Původně byla vlevo i vpravo. A třetí otázka: pás s reklamou si obstaráš tak, že do souboru footer.tpl vložíš jednotlivé kódy ikonek. Tento soubor je v adresáři s tvou aktuální šablonou. Pokud by jsi chtěl více podrobností, tak na PM nebo na ICQ.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Zdravím, otestoval jsem tento modul a funguje dobře. Jen jsem musel poopravit šířku modulu, protože levá strana přesahovala jeho hranice a tak se mi rozhodila celá šablona. Ještě jsem poopravil délku zobrazování ze 2 sekund na 4. 2 se mi zdály dost málo. Ke stažení dávám...


Z akého systému si prešiel na prestu?
A ešte niečo čo sem nepatrí, ale ma to zaujíma. Ako Si dostal na ľavo blok reklamy aukro a dole ten pas s reklamou?
Dik


Byl jsem na systému QuickCart, ale tolik možností nenabízí. Je to spíš takový zlomek presty... Jinak aukro jsem tam dostal modulem reklamy, jak se v něm ukazuje odkaz s monitorem na presta.com. Přepsal jsem tento odkaz v souboru odkazem z Aukra. Ještě bylo zapotřebí upravit soubor tpl tak, aby se reklama zobrazovala jen na určené straně. Původně byla vlevo i vpravo. A třetí otázka: pás s reklamou si obstaráš tak, že do souboru footer.tpl vložíš jednotlivé kódy ikonek. Tento soubor je v adresáři s tvou aktuální šablonou. Pokud by jsi chtěl více podrobností, tak na PM nebo na ICQ.


mě se do moduly Akční zboží nechce zobrazovat nic, mám verzi 1.2.4.......

Ještě se zeptám, kde vůbec dám zboží do slevy, aby se mi zobrazovalo v Akčním zboží...... dám tam třeba u produktu při koupi 2 - sleva 10% a vůbec nic v modulu není.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Zdravím, otestoval jsem tento modul a funguje dobře. Jen jsem musel poopravit šířku modulu, protože levá strana přesahovala jeho hranice a tak se mi rozhodila celá šablona. Ještě jsem poopravil délku zobrazování ze 2 sekund na 4. 2 se mi zdály dost málo. Ke stažení dávám...


Z akého systému si prešiel na prestu?
A ešte niečo čo sem nepatrí, ale ma to zaujíma. Ako Si dostal na ľavo blok reklamy aukro a dole ten pas s reklamou?
Dik


Byl jsem na systému QuickCart, ale tolik možností nenabízí. Je to spíš takový zlomek presty... Jinak aukro jsem tam dostal modulem reklamy, jak se v něm ukazuje odkaz s monitorem na presta.com. Přepsal jsem tento odkaz v souboru odkazem z Aukra. Ještě bylo zapotřebí upravit soubor tpl tak, aby se reklama zobrazovala jen na určené straně. Původně byla vlevo i vpravo. A třetí otázka: pás s reklamou si obstaráš tak, že do souboru footer.tpl vložíš jednotlivé kódy ikonek. Tento soubor je v adresáři s tvou aktuální šablonou. Pokud by jsi chtěl více podrobností, tak na PM nebo na ICQ.


mě se do moduly Akční zboží nechce zobrazovat nic, mám verzi 1.2.4.......

Ještě se zeptám, kde vůbec dám zboží do slevy, aby se mi zobrazovalo v Akčním zboží...... dám tam třeba u produktu při koupi 2 - sleva 10% a vůbec nic v modulu není.


Ja mam sice starsi verzi ale vse bezi v poradku a dekuji!!! Jinak slevu navolis editaci produktu a pod cenou je titulek snizit cenu a tam das procetualne nebo hodnotne. A pak by se to tam melo zobrazit bez potizi.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Zdravim, neměl by jste někdo podobný modul s carussel na modul blockbestsellers? Celkem se s tim mořím a nějak mi to nefachá. Buď se mi zobrazí několik produktů bez img a nebo mi to hází chyby. Pomohl by jste mi někdo?
Děkuju

EDIT: Tak už jsem to rozchodil, to byla fuška :-) Ale nemůžu tam přidat cenu:-(
A za další se mi nelíbí, že když to dojede na poslední produkt, tak pak to ještě jednou maličko povyleze a pak se rychle přetočí zpět. Kdyby to šlo dokola, bez přetáčení zpět, poradil by někdo?

EDIT2: Tak jsem zatim vypnul ceny úplně, nemůžu na to přijít, jak je tam dát, ale problém mám v tom, že když vypnu modul blockbestsellers, tak se mi v mém modulu blockbestsellers - carussel vypnou i produkty a běhají tam jen bílý obdelníky :-(

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...