Jump to content

Prestashop 1.5.2 kép feltöltés hiba


king50

Recommended Posts

Sziasztok!

Prestashop 1.5.2-es verziónál van olyan gondom, hogy csv-be töltöm fel a termékeket, ott megadom a kép linket, mikor felmennek a termékek, akkor a kép link már nem a valós helyre mutat hanem /img/2-large/képneve.jpg , pedig csv-ben /img/képneve.jpg volt meggadva. És se a kis képek se az eredeti méretet nem látni a terméknél, kép nem található.

 

Valakinek ötlete?

Link to comment
Share on other sites

és honnan szedi a képeket, ami linket megadsz?

tehát, ha a csv linket bekopizod a böngészőbe, akkor megjelenik a kép?

Igen azok a linkek működnek, azonban a feltöltés után ha a termék kép linkjét megnézem akkor már nem azt a linket látom, hanem az adott termék nevére mintha létrehezott volna egy új mappában egy új képet!

pl. csv link: http://www.bassx.hu/img/termek/A001602_large.jpg

Az adott termék képének linkje már a shopból másolva: http://www.bassx.hu/1-large/toyota-corolla.jpg

Link to comment
Share on other sites

nem megy az oldal azt írja.

csak, hogy jól értem-e

a csv link nem egyezik meg a weboldal kép link-el?

ha erre gondolsz, akkor nem is fog

a csv azt a célt szolgálja, hogy feltöltesz termékeket és megadod a kép elérés linkjét, ahonnan, beimportálja a webshopba.

ez a link nem fog meg egyezni, mert a shop, maga készíti el a különböző méretű képeket és különböző lesz az elérése is

Link to comment
Share on other sites

nem megy az oldal azt írja.

csak, hogy jól értem-e

a csv link nem egyezik meg a weboldal kép link-el?

ha erre gondolsz, akkor nem is fog

a csv azt a célt szolgálja, hogy feltöltesz termékeket és megadod a kép elérés linkjét, ahonnan, beimportálja a webshopba.

ez a link nem fog meg egyezni, mert a shop, maga készíti el a különböző méretű képeket és különböző lesz az elérése is

Értem, de a shop által készített "új" link nem működik, és az ftp-n sincs meg az új mappa, kép...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...