Jump to content

Neboli nainštalované žiadne platobné moduly


hurfo

Recommended Posts

Zdravim mam problem pri Prestashope 1.4.7. Vsetko fungovalo ok. Mal som ako dopravcu nastavene pomenovanie Kurier. Kedze sa to ale posielalo postou aby v tom ludia nemali zmatok tak som premenoval tohoto dopravcu z Kurier na Postovne. Od toho momentu mi pocas objednavky povoli osobne prevzatie alebo kurier(resp. postovnelebo som to chcel vratit spat) ale akekolvek z nich vyberiem napise mi to v dalsom kroku:

Neboli nainštalované žiadne platobné moduly.

 

Pritom s platobnymi modulmi som nerobil nic len tuto zmenu viete mi prosim poradit? Dakujem

Skusal som ich vypnut resetovat cokolvek vymazal som obsah cash prehliadaca otvoril som stranku v 5 prehliadacoch a vsade to iste.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 year later...

Zdravim,

stalo sa ja mne, ze po pridani a nastaveni parametrov dalsich sposobov dopravy, prestali sa mi zobrazovat platobne moduly. Zkontroloval som vsetko co som v adminovi vedel, parametre su nastavene, vsetko je povolene ale pri objednavani sa zobrazi hlaska "Neboli nainštalované žiadne platobné moduly."

Pouzivam prestu 1.5.6.2

vdaka za pripadne postrcenia

Palo

 

Edit: zabudol som, ze som nainstaloval aj modul ShipToPay kde som to nemal povolene. Uz je to OK!

Edited by paloJ (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...