Jump to content

Příbuzné zboží


iljusin66

Recommended Posts

Ahoj, mám takovýto problém. Dejme tomu, že mám zboží které je v různých kategoriích, ale designově patří k sobě. Potřeboval bych aby se mi v detailu zobrazilo i zboží ze stejné designové řady ačkoli je v jiné kategorii. Příklad. Mám sadu kancelářských potřeb - sešívačka, děrovačka, nůžky a co já vím co ještě. Každé spadá do jiné kategorie, každé se dá koupit samostatně. V případě, že by zákazník chtěl koupit sešívačku, rád bych mu nabídl i nůžky a ostatní blbosti ve stejném designu. Jak na to? Lze to vůbec?

Link to comment
Share on other sites

Ahoj, mám takovýto problém. Dejme tomu, že mám zboží které je v různých kategoriích, ale designově patří k sobě. Potřeboval bych aby se mi v detailu zobrazilo i zboží ze stejné designové řady ačkoli je v jiné kategorii. Příklad. Mám sadu kancelářských potřeb - sešívačka, děrovačka, nůžky a co já vím co ještě. Každé spadá do jiné kategorie, každé se dá koupit samostatně. V případě, že by zákazník chtěl koupit sešívačku, rád bych mu nabídl i nůžky a ostatní blbosti ve stejném designu. Jak na to? Lze to vůbec?


Ke každému produktu můžeš přiřadit "Příslušenství" alespoň tak se to jmenuje ve formuláři pro přidávání. Pokud máš již v shopu nějaký sortiment, lze tedy k jednomu produktu naládovat produktů kolik chceš - posléze se to pak v hlavní kartě produktu vypisuje dole: PRISLUSENSTVI podobně jako VE STEJNE KATEGORII... ap. tyto dvě věci lze využít současně!

Nevýhodou Presty a formuláři příslušenství je v tom, že veškerý sortiment který shop obsahuje, nacpe do jednoho okna jmenovitě, proto je důležité již v počátku pamatovat na to, jak budeme produkty pojmenovávat a jak budou řazeny zasebou!
Link to comment
Share on other sites

Příslušenství bohužel použít nemohu. V tom příkladu s kancelářskejma potřebama (to je fakt hodně zjednodušený příklad) by jako příslušenství byly třeba sponky do sešívačky apod. Toho příslušenství bývá u každého zboží celkem dost (náhradní díly, náplně atd.), nemůžu do něj ještě přimíchat příbuzné zboží, páč by to už byl strašnej zmatek.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...