Jump to content

Text na uvodní stránce


Docicz

Recommended Posts

Zdravím, ještě bych měl jednu prosbu a to ohledně textu na úvodní stránce. Chtěl bych mít jeden odstavec textu pak DOPORUČUJEME a pak zase další text. Myslíte že by to mohlo nějak chodit?

Děkuji za každou odpověd

Link to comment
Share on other sites

Zdravím, ještě bych měl jednu prosbu a to ohledně textu na úvodní stránce. Chtěl bych mít jeden odstavec textu pak DOPORUČUJEME a pak zase další text. Myslíte že by to mohlo nějak chodit?

Děkuji za každou odpověd



Složitěji jsi to popsat už asi nemohl! :cheese:


Můžeš nějak naznačit co tím pán chce říci? Protože já pak už s každým všechno řeším via PM, třebas tvůj požadavek je zajímací a může jej využít kdokoliv, pokud tedy přímo napíšeš k čemu by to mělo být?!
Link to comment
Share on other sites

ok, sorry. Takže přímo ti to ukážu na adrese www.sexshopmax.cz kde na úvodní stránce je logo, pod tím text a dál následuje DOPORUČUJEME, kde bude třeba 8 produktů. Pod těmito produkty bych chtěl další text. Když zákazník přijde na stránky aby se mu na úvodu zobrazily produkty aniž by musel rolovat dolů.

Link to comment
Share on other sites

ok, sorry. Takže přímo ti to ukážu na adrese www.sexshopmax.cz kde na úvodní stránce je logo, pod tím text a dál následuje DOPORUČUJEME, kde bude třeba 8 produktů. Pod těmito produkty bych chtěl další text. Když zákazník přijde na stránky aby se mu na úvodu zobrazily produkty aniž by musel rolovat dolů.


Aha,
takže produkty se ti zatím nezobrazují, ani ty ukázkové od instalace - a ty chceš, aby byl ještě nějaký textík pod těmito produkty dole nad zápatím? Moc jednoduché mi to neděláš :DDDD pakliže naplníš obchod sortimentem, vybereš nějaké produkty pro zobrazení "DOPORUČUJEME" tak se ti stránka stejně protáhne a text, který chceš mít dole pod modulem DOPORUCUJEME, bude třeba stejně "zarolovat" myší...

Jednoduše to jde udělat takto:

Pakliže ta bloncka na obrázku v klikatelném odkazu není umístěna přímo v modulu editoru úvodní stránky - ale jedná se o samostatný modul (doporučuji SLIDE-IMAGE kde probíhá prolínání a jsou zde i vssazeny odkazy vrámci stránek), MOHU TI JEJ ZASLAT..., tak SLIDE bude nahoře, modul DOPORUCUJEME v pořadí modulů šoupneme nad modul EDITOR UVODNI STRANKY a tím tento modul editoru dostaneme na spodní hranici zápatí tvého webu! Je to jednodušší a dokonce i editor nabízí plno dalších možností v prezentaci ap. ale jen s podmínkou, pokud ta bloncka není v tomto editoru - doporučji to SLIDE které mám taktéž na úvodu stránek a DOPORUCUJEME nebo EDITOR UVODU proste jen prohodim dle potřeby aby to měl zákoš pestřejší čas od času... jinak SWF je samozdřejmostí !!

Dej vědět!!
Link to comment
Share on other sites

Produkty tam zatím nejsou žádný ale jak si psal, cituji: a ty chceš, aby byl ještě nějaký textík pod těmito produkty dole nad zápatím? Tak to je přesně ono. Přesně řečeno bych chtěl aby úvod vypadal takto: Obrázek s blonckou, pod tím jen text úvodní (jako vítám vás atd.) dale by byly produkty, přesně řečeno 8 jich tam bude (je mi jasný že se to bude rolovat) a dal by byl dalši zbytek textu (SEO) :)..

Co píšeš o tom modulu SLIDE-IMAGE ,tak bych dal na tebe a udělal bych ten obrázek přes to a ne přes editor úvodní stránky.

Děkuji ti za pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

Produkty tam zatím nejsou žádný ale jak si psal, cituji: a ty chceš, aby byl ještě nějaký textík pod těmito produkty dole nad zápatím? Tak to je přesně ono. Přesně řečeno bych chtěl aby úvod vypadal takto: Obrázek s blonckou, pod tím jen text úvodní (jako vítám vás atd.) dale by byly produkty, přesně řečeno 8 jich tam bude (je mi jasný že se to bude rolovat) a dal by byl dalši zbytek textu (SEO) :)..

Co píšeš o tom modulu SLIDE-IMAGE ,tak bych dal na tebe a udělal bych ten obrázek přes to a ne přes editor úvodní stránky.

Děkuji ti za pomoc :)


No můj návrh je rozhodně lepší, protože SEO využiješ v celé šíři. SLIDE-IMAGE už nevím ani kde jsem našel, nacpal jsem tam akorát své 3 obrázky a,b,c.jpg SLIDE rozbal, nakopči do MODULES a v modulech v BO jednoduše nainstaluj! Automaticky ti to v pozicích modulů umístí SLIDE na konec všech dostupných - vytlač jej nahoru pod záhlaví!

Cesta k obrázkům, stejně jako odkaz z každého obrázku který je řazen do prolínání-prezentace, se definuje v souboru slide.tpl

Definice šířky zobrazovaných obrázků, stejně jako šířka x výška SLIDE nebo rychlost prolínání se definuje v souboru carrusel.css

Takže,
SLIDE jdej nahoru, pod SLIDE pozicuj modul DOPORUCUJEME, no a na konec (pokud němáš jinak), pozicuj modul EDITOR UVODNI STRANKY... hotovo!

slide.zip

Link to comment
Share on other sites

Děkuji za poskytnutý modul :) Ten se hodí...Ale pořád nevím jak na ten můj problém. Když se koukneš teď na stránky www.sexshopmax.cz , tak bych potřeboval ještě dostat text mezi SLIDE a DOPORUČUJEME, ale to už asi nepuůjde že.

Link to comment
Share on other sites

Děkuji za poskytnutý modul :) Ten se hodí...Ale pořád nevím jak na ten můj problém. Když se koukneš teď na stránky www.sexshopmax.cz , tak bych potřeboval ještě dostat text mezi SLIDE a DOPORUČUJEME, ale to už asi nepuůjde že.


tam kam potrebujes si vloz toto
include(dirname(__FILE__).'/mujtext.txt');



a v root si vytvor textovy soubor "mujtext.txt" a v nem si delej co chces :-)
doufam,ze to pomuze.

P.S diky za slide take jsem pouzil

Link to comment
Share on other sites

Děkuji za poskytnutý modul :) Ten se hodí...Ale pořád nevím jak na ten můj problém. Když se koukneš teď na stránky www.sexshopmax.cz , tak bych potřeboval ještě dostat text mezi SLIDE a DOPORUČUJEME, ale to už asi nepuůjde že.


Mě z tebe trefí :)
Ale nic ve zlém, myslel jsem, že SLIDE bude nahoře, pod SLIDE napozicuješ DOPORUCUJEME (je to modul doporučeného zboží na indexu - úvodné stránce), a ten EDITOR posuneš dolů! Až nyní jsi napsal, že chceš ještě dodatečně mezi SLIDE a DOPORUCUJEME další text, to jsi tuším původně nenapsal!

Mňo jak psal vigel,
leze to učinit i takto! Zase dbej ale na to, aby index nebyl zase tolik přeplácaný! To dokáže zákoše dost odradit, obchod by měl být u svého "vstupu" přehledný a jednoduchý, o dalším hlubším zanoření očima a myší zákoše ani nemluvě...

Když jsme u toho SLIDE,
nemáte někdo šikovný prográmek pro takto podobnou tvorbu prolínání ale v GIF formátu? Flashe a Javu už mám, perfektní je SwishMax2 ale abych mohl takto rozšířit prezentaci produktů i v jednotlivých podkategoriích, tam tento SLIDE aplikovat nejde, nemyslím nyní MAPOVANI OBRAZKU, to mám k jiné věci, prostě výstup SLIDE ale na GIF!
Link to comment
Share on other sites

add. vigel:

Koukám že SLIDE už fachčí, hodně jsem viděl u takovéto prezentace průhledný proužek po celé šířce fotky, většinou zesvětlenou černou barvu tak průhlednost 40-60% a tam vepsány všechny parametry prezentace daného obrázku - je to pak dost efektivní! Hlavně žádné patlaní barvičkama jak mají ve zvyku Izraelci nebo Indové, jejich PS připomíná cirkus s poutí dohromady :))))

To SLIDE chci trochu upravit tak, aby bylo možno k jeho administraci přistupovat z "moduliště" našich modulů v PS, takhle se musí jinak lézt na FTP, ale zase, každý den novou prezentaci asi dělat nebudem co? Stačí si jich vytvořit několik, posléze pak v BO přes jednoduchý formulář přepínat a nebo na to udělat robota který dle času bude tyto sady prezentací přepínat již sám!

No plánů mám hodně, pokud někdo k tomu budete mít nějaký nápad nebo co by to mělo umět, tak napište!

Link to comment
Share on other sites

Zdravím, zkusil sem také použít modul, který je zde ke stažení, potřeboval bych jen poradit, jak to mám přesunout nahoru. Předem děkuji


V BO v modulech máš pozice - tedy pozicování modulů! Tento SLIDE se ti zavěsil po instalaci HOMEPAGE CONTENT kde černýma šipičkama ho vytlačíš do požadované pozice. Tedy přímo nahoru pod záhlaví!
Link to comment
Share on other sites

Zdravím, zkusil sem také použít modul, který je zde ke stažení, potřeboval bych jen poradit, jak to mám přesunout nahoru. Předem děkuji


V BO v modulech máš pozice - tedy pozicování modulů! Tento SLIDE se ti zavěsil po instalaci HOMEPAGE CONTENT kde černýma šipičkama ho vytlačíš do požadované pozice. Tedy přímo nahoru pod záhlaví!


Odebral sem moduly a pak zase nainstaloval, a jde to i takto :D
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...